Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mowicie o tym BSD http://www.motochemia.pl/sonax-xtreme-brilliant-shine-detailer-bsd-750ml-p-2264.html ?

Na ile starcza takie opakowanie?

Jest sens stosowania tego preparatu po myciu gdy auto bylo nawoskowane wczesniej NXT 2.0 megsa?

Edytowane przez wampir

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 279,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak o tym

Na długi czas, spokojnie ponad rok

Jest sens, zabezpieczy wosk i da lepsze ingi, poza tym mniej łapie brud

Opublikowano

Tak o tym

Na długi czas, spokojnie ponad rok

Jest sens, zabezpieczy wosk i da lepsze ingi, poza tym mniej łapie brud

A czy tego Sonaxa można stosować np do Finish Kare 1000 ?

Czy lepiej coś innego ?

I czy można go stosować pod glinkę jako poślizg ? :decayed:

Edytowane przez simplus

Opublikowano

Pod glinkę jako poślizg bez sensu, BSD nie kłóci się z żadnym woskiem, także spokojnie może być kładziony na co tam chcesz.

Na warunki zimowe nie znam lepszego.

Opublikowano

panowie a co polecacie zeby sie pozbyc kurzu,auto jest czyste tylko ten kurz niechcialbym woda lac, moze jest jakis inny sposob??

Opublikowano

ok wielkie dzieki za odpowiedz:)

Opublikowano

Witam. Jakiego cleanera użyć pod colli 476? Wcześniej użyje megsa UC. Czy lepiej ipa?

Mie zauważyłem parę postów wcześniej: duraglos 652 ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez ...radek...

Opublikowano

czy jest jakaś dobra piana aktywna która nie usunie wosku?

Opublikowano

Magifoam od Autobrite

Opublikowano

Koledzy chce kupic Nie widzialną wycieraczek.. budżet to max 100zł..co polecacie?

Opublikowano

Niewidzialną jak już :)

W tym budżecie praktycznie wszystko.

Najlepsza jest Gtechniqa G5 trwałość to kilka miesięcy

Trochę gorsze efekty ale za to wytrzymałość spokojnie ponad półtora roku to Gtechniq G1

Według mnie te dwie rządzą. Warte zainteresowania są CarPro Flyby oraz produkty 4Nano.

Opublikowano

Niewidzialną jak już :)

W tym budżecie praktycznie wszystko.

Najlepsza jest Gtechniqa G5 trwałość to kilka miesięcy

Trochę gorsze efekty ale za to wytrzymałość spokojnie ponad półtora roku to Gtechniq G1

Według mnie te dwie rządzą. Warte zainteresowania są CarPro Flyby oraz produkty 4Nano.

dzięki za poprawke..to bedzie ta NW:

http://showcarshine.pl/1001-gtechniq-g3-clear-vision-glass-coat-100ml-.html?

Opublikowano

Będziesz zadowolony, jak położysz teraz następna aplikacja na wiosnę pewnie.

Nie dawaj za dużo produktu, bo będzie ciężko rozprowadzić. Nakładasz najpierw ruchami prostymi pionowymi, później prostymi ruchami poziomymi i na koniec znowu pionowe - w trakcie nakładania nie polerujesz.

Im dłużej poleży od nałożenia tym łatwiej będzie ją wypolerować.

Opublikowano

To ile tak poczekać czas po nałożeniu żeby wypolerować?rozumiem ze polerowanie ręczne? przed nałożeniem porządnie umyć szybe samą wodą i czekać aż wyschnie i dopiero NW?a i czym ja nakładać na szybe?

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Szybę umyć mocnym stężeniem APC na koniec przetrzeć płynem do mycia szkła ale takim z alkoholem, jeśli nie masz takiego (teraz prawie wszystkie są non alco) rozrobić z IPA 1:1.

Nakładać za pomocą płatka kosmetycznego do demakijażu :)

Polerować ręcznie a ile odczekać - ile się da, np. nałożyć NW i zając się lakierem: cleaner, wosk, polerowanie i wrócić do polerowania szyby.

Zaraz po nałożeniu jest ciężko spolerować, ale kilka godzin później jest to łatwe i proste.

Opublikowano

Ok dzięki myślę że sobie poradzę.

Opublikowano

Powie mi ktos jak myc auto po wosku colli? bo jak umyje chemia na myjce to po zabiegu, a plukanie sama woda nic nie daje ...

Opublikowano

Jaki cleaner polecacie pod wosk FK 1000 ? ten bedzie ok DODO JUICE Lime Prime Pre Wax

Opublikowano

Powie mi ktos jak myc auto po wosku colli? bo jak umyje chemia na myjce to po zabiegu, a plukanie sama woda nic nie daje ...

Zaczynasz myć proszkiem? Jeśli tak to zmień swoje praktyki. 2 wiadra to podstawa i własny szampon z rękawicą. Tym sposobem nie niszczysz wosku i bezpiecznie myjesz auto.

Jaki cleaner polecacie pod wosk FK 1000 ? ten bedzie ok DODO JUICE Lime Prime Pre Wax

Sam używałem takiego zestawu i efekty były zadowalające. Oczywiście 2 warstwy FK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.