Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, chciałbym was podpytać o woski Zymola. Czy to jest rzeczywiście taka rewelacja, czy może więcej w tym reklamy?

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 280,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 5.11.2017 o 21:28, Rumaq napisał:

Panowie, chciałbym was podpytać o woski Zymola. Czy to jest rzeczywiście taka rewelacja, czy może więcej w tym reklamy?

Bez szału.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mialem i polecam. Uzywam tego ja i moi koledzy. Wszyscy zadowoleni. Szkoda tylko, ze starcza max na dwa auta. Przedni szyba i boczne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie a jakas inna niewidzialna wycieraczka? Co polecacie? 

Opublikowano
Ja mialem i polecam. Uzywam tego ja i moi koledzy. Wszyscy zadowoleni. Szkoda tylko, ze starcza max na dwa auta. Przedni szyba i boczne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tylko dwa auta? Ale masz na myśli wszystkie szyby? Myślałem że obskocze tym 6 bocznych szyb i 3 przednie w tym jedna w busie.
Opublikowano
Tylko dwa auta? Ale masz na myśli wszystkie szyby? Myślałem że obskocze tym 6 bocznych szyb i 3 przednie w tym jedna w busie.


Mi starczylo na b7 bez dwoch ostatnich szyb i Porsche Cayenne tez bez ostatnich szyb. Koledze starczylo na Vectre C i RR Sport bez ostatnich dwoch szyb.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
8 godzin temu, pezet202 napisał:

Panowie a jakas inna niewidzialna wycieraczka? Co polecacie? 

Najlepsza pod względem całokształtu Gtechniq G1

Opublikowano
10 minut temu, Bruuuum napisał:

Najlepsza pod względem całokształtu Gtechniq G1

Dzieki :hi: a ile ml potrzeba na 1 auto? Taki zestaw 15ml starczy?  

Edytowane przez pezet202

Opublikowano
2 godziny temu, pezet202 napisał:

Dzieki :hi: a ile ml potrzeba na 1 auto? Taki zestaw 15ml starczy?  

Tak, spokojnie

Opublikowano
14 godzin temu, Bruuuum napisał:

Tak, spokojnie

Dzieki :hi:

Opublikowano

Spece polecicie jakiś dobry miernik lakieru :)  

Opublikowano
Godzinę temu, Norbas napisał:

Spece polecicie jakiś dobry miernik lakieru :)  

Blue Technology P10

Opublikowano

Patrzyłem też P11 ale widzę, że P11 ma dodatkowo diodę z tyłu a reszta to samo :) 

Długo posiadasz BT P10 ? 

Opublikowano
50 minut temu, Norbas napisał:

Patrzyłem też P11 ale widzę, że P11 ma dodatkowo diodę z tyłu a reszta to samo :) 

Długo posiadasz BT P10 ? 

Nie, P10 pokazuje z dokładnością 1um w zakresie 0-500, a P-11 dokładność 10um

Opublikowano

Dobrze wiedzieć  :hi: 

Opublikowano
Nie, P10 pokazuje z dokładnością 1um w zakresie 0-500, a P-11 dokładność 10um

Myśle ze nie ma to większego znaczenia przy zakupie auta czy dokładność co 1 czy 10. Ja mam miernik gl-8s. Zerknij sobie bo dzisiaj Eltrox ma chyba 20% na wszystko. Polecam teren miernik.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Godzinę temu, Onkel napisał:


Myśle ze nie ma to większego znaczenia przy zakupie auta czy dokładność co 1 czy 10. Ja mam miernik gl-8s. Zerknij sobie bo dzisiaj Eltrox ma chyba 20% na wszystko. Polecam teren miernik.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przy zakupie auta może i nie ma ale miernik nie jest tylko po to żeby go brac do zakupu auta, jeśli ktos wykorzystuje go przy korekcie lakieru, czy innych zabaw detailingowych to ma to kolosalne znaczenie, bo te 10 mikronów to moga być dwie 3 etapowe korekty .....

Opublikowano
Przy zakupie auta może i nie ma ale miernik nie jest tylko po to żeby go brac do zakupu auta, jeśli ktos wykorzystuje go przy korekcie lakieru, czy innych zabaw detailingowych to ma to kolosalne znaczenie, bo te 10 mikronów to moga być dwie 3 etapowe korekty .....

Nie pomyślałem o takich kwestiach. Faktycznie.
Opublikowano
3 godziny temu, Onkel napisał:


Nie pomyślałem o takich kwestiach. Faktycznie.

:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.