Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszed wkoncu czas coby przedstwic moje wozidlo :)

nazywo sie Audi A4 B8 avant

ze zdrowym serduchym 2,7 TDi,

lubia czerpac radosc z jazdy bez to skrzynia to 6-scio stopniowy manual

z napyndym na w przednie łapki

w wersji S Line choc trocha okrojonyj ale to ino kwestia czasu :D

z wyposazynia seryjnego:

-Biksenon

-klima 1-strofowo

-grzone zadki

-MMI 2G

-fotele skora/welur

-kierownica multifunkcyjno

no i to by bylo na tyle z ciekawszych rzeczy

a co w planach?

-wymiana oswietlynia wewnatrz autka (jusz zrobione :D)

-oswietlynie drzwi, przestrzeni nog i schowka pasazera (w trakcie + maly bonusik w postaci podswietlanyj klamki wewn, schowka i podswietlynie pod lusterkiym zewn :D)

-wyglusszynie drzwi (w trakcie)

-montaz tempomatu (w planie byl z asystentem zmiany pasa ale to moze w dalszyj przyszlosci, narazie jest zamowiono manetka tylko z tempomatem polift :D)

-wymiana popielniczki (moja jest popsuto, niy blokuje sie przy otwarciu + ktos kurzyl w tym aucie i smierdzi :/ )

-montaz lusterka wstecznego samosciemniajacego

-aktywacja funkcji: coming leaving home na stale bo ni ma czujnika zmierzchu, test wskazowek + jeszcze cos ciekawego co znojda w opcjach VCDS - narazie czekom na kabelek...

-lampy tylne polift (czekajom jusz w garazu :D)

-cza go trocha obnizyc i utwardzic (fedry vogtland -30 czekajom w garazu :))

-wirus :D:D:D

-hok holowniczy

-elektryczno klapa bagaznika

no i na dziyn dzisiejszy to chyba by bylo na tyle, moze sie cos jeszcze w trakcie uzytkowania urodzi, zoboczymy...

fotki bydom jak autko umyja, czyli moze jeszcze dzisiej :P

jak napisolek, tak tysz zrobilek, oto fotorelacja :D

0e3a8a4fec951998m.jpg

91dabb82b6ff1fe2m.jpg

e213386495ec277am.jpg

5a302def6aefaaecm.jpg

b5ae06079d3ca25bm.jpg

1bd36f10ef0ef513m.jpg

574e833812f6f109m.jpg

6e67ba9c53379e0am.jpg

951e9103fe87b249m.jpg

jak jusz wyzyj pisolek, wygluszynie drzwi oswietlynie jest w trakcie roboty...

f6ae5c3bfaa74d17m.jpg

...bez to drzwi puki co som bez tapicery, ale maty jusz som na miyjscu...

9cd6af61f58fae99m.jpg

przy okazji zostol zamontowany glosnik wysokotonowy z filtrym...

28e4f63feb4ccd35m.jpg

...i przerobiono blenda, niystety wymago jeszcze poprawki...

Opublikowano

A teraz pora na foto :decayed:

Szerokości życze :thumbup1:

P.S.

Nie jechała wczoraj Twoja żona , narzeczona ok godz. 18:30 przy halach logistycznych na rondku ??

Opublikowano

Wybieramy się niebawem na grupowy chip tuning do aligatora do Katowic może jesteś zainteresowany ? :) zawsze to taniej niż na własną rękę. Wrzuć fotki samochodu. Bezawaryjności życzę

Opublikowano
  • Autor
A teraz pora na foto :decayed:

Szerokości życze :thumbup1:

P.S.

Nie jechała wczoraj Twoja żona , narzeczona ok godz. 18:30 przy halach logistycznych na rondku ??

hehe, napewno niy :P

Opublikowano

Jerona, cos to je za zebra :shock3:

Opublikowano

Tak to jest jak się nie można zdecydować między czarnym a białym.

Lepiej nie parkuj w pobliżu przejść dla pieszych co by ci po dachu nie chodzili :wink:

Opublikowano

Chopie, zebra ci wcisli zamiast Audi :)))

Opublikowano
A teraz pora na foto :decayed:

Szerokości życze :thumbup1:

P.S.

Nie jechała wczoraj Twoja żona , narzeczona ok godz. 18:30 przy halach logistycznych na rondku ??

hehe, napewno niy :P

Blady strach padł na właścicieli czarnych... Bo jak to zaraźliwe?:shock3:

:grin:

Słuszny napęd(szkoda ze nie multi):thumbup1:, dobre mody:thumbup1: Bezawaryjności:wink:

Opublikowano
:grin::grin::grin: kolor pierso klasa :decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

no po godce słysza żeś je nosz synek. ałto mosz piykne ale pomysł na tego konia w paski to mosz co najmnij łoryginalny :wink: obyś tym kilometry czaskoł a pysk niech Ci sie cołki czas uśmiycho :wink:

Opublikowano

Pomysł na oklejenie :facepalm:

Opublikowano

Nooo jak zebra to tyż widziołek Cie na Wesołej jechołek z gruby a ty krynciłeś na murcki czy to Ty ? :decayed:

Opublikowano

ramek na tablica to ty nie potrzebujesz:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nooo jak zebra to tyż widziołek Cie na Wesołej jechołek z gruby a ty krynciłeś na murcki czy to Ty ? :decayed:

napewno jo, miyszkom na wesolyj i robia na wesolyj i czynsto jezdze w kierunku murcek :D

Opublikowano

czy ty czasem nie jeździłeś wcześniej niebieską a3 w łaty???

Opublikowano
  • Autor
A skąd pomysł na taka kolorystykę :wink:

hmm, zobocz moje poprzednie auto

DSC00250.jpg

dodej do tego fakt ze niy naleza do ludzi calkiym normalnych i w kryngu znajomych wiekszosc to ludzie rownie abo i bardzij poszczelyni jak jo :D

wiym ze do niyktorych to jest niy do przyjecia zrobic cos takiego...

wyszlek (i niy ino jo) z zalozynia ze skoro przez tela lot jezdzilek Milka, to teraz niy moga jezdzic karawanym... :P

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

czy ty czasem nie jeździłeś wcześniej niebieską a3 w łaty???

:oklasky:

Opublikowano

Mistrz :polew:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Na pewno auto się wyróżnia:decayed: Jeśli możesz pisz po polsku bo niektóre zwroty średnio są do rozszyfrowania:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.