Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykle A4 B5 1.9TDI AJM 17", Program


Prezes870

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;) Audi kupiłem w opłakanym stanie , mianowicie: zawiecha do remontu, maglownica, klima, blacharka wszystkie tłumiki. Wszystko było w opłakanym stanie , bardzo zaniedbany. Oczywiście wszystko zrobione na tip top :D autko miało też swe plusy ;P Silniczek suchutki, autko dynamiczne, małe spalanie jednym słowem idealny na programik :P O wypadkowości wiem tyle że miał 4 elementy malowane po 500 mikronów każdy. Nie mam dokładnych zdjęc z teraźniejszego wyglądu ale na pewno będą. Tutaj troche z wypasu, który jest skromny:

- 4 el szyby
- el skladane, regulowane i podgrzewane lusterka
- air bag x4
- klimatronik
- alu 17"
- zawias 1BE
- el lędźwia w fotelech
- białe podswietlenie zegarow
- schowek na narty
- pakiet światło
- scyzoryk z pilotem z domykaniem i otwieraniem szyb
- pol fis

plany:

- program na około 145 KM w sierpniu u pgt z naszego forum ZROBIONE
- przyciemnienie szyb
- gwint
- pelny fis
- lepsze audio ZROBIONE

- out napisow na klapie ZROBIONE



no i chyba wszystko, chociaż pewnie o czyms zapomniałęm :wink:

a tu fotki

zud4don9.jpg

t7wwqt38.jpg

tbgy4v58.jpg

Edytowane przez Prezes870
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim AJM-em jadąc do Włoch z prędkościa max 120km/h na 17" z klima to wyszła mnie jakieś 5L, na ok 30L zrobiłem 600km :decayed: Co do Twoich dokładek to progi nie pasują ale podoba mi się tylna dokładka. Z czego te dokładki na zderzakach masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo o wiele lepiej się prezentuje :P wiem ale miałem komplet zderzaków z listwami i zalozylem :) a z czego to nie powiem ci bo już kupiłem gotowca w kolorze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te progi są okrutne :facepalm: niczym z Calibry

dokładnie :thumbdown: jeszcze tylko lotki brakuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet laminat powinien opuścić tego trumniaka i bedzie znacznie lepiej jak oem-owe dokładki walniesz w kolor i ew. przód zespawasz a tył zespawane pdc i bedzie lalunia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet laminat powinien opuścić tego trumniaka i bedzie znacznie lepiej jak oem-owe dokładki walniesz w kolor i ew. przód zespawasz a tył zespawane pdc i bedzie lalunia :wink:

Faktycznie progi d*py nie urywają,ale z tego co widzę to jest to cały pakiet MS Design,więc nie taki znowu laminat:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakaś różnica w dokladce tylnej pdc a zwyklej w polifcie, chodzi mi o kształt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakaś różnica w dokladce tylnej pdc a zwyklej w polifcie, chodzi mi o kształt?

tak jest kolego :wink: pdc jest bardziej wyprofilowana bardziej odstaje no i ładniejsza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po czasie :) W audi od miesiąca jest programik na 145PS :D Autko nie do poznania. A teraz mam pytanie do was. Za 2 tygodnie daje do lakiernika no i te progi te plastikowe wek. Mam pytanie w jaki kolor te felgi co mam na niej ( nie znam nazwy :( ) powalowac, jaki by pasował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie :) też sie przymierzam do programu.

jakieś spostrzeżenia co do spalania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze spalanie zostalo na takim poziomie jakim bylo :) Srednio pali 6 - 6.5 L/100 KM.


A no i nie zastanawiaj sie tylko jedz i niech dlubią :) Kazdy dzien bez programu to dzien zmarnowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...