Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B4 TDI] - moja ex-Audica .....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze pokazujemy tutaj swoje A4-ki, a ze jeszcze fotek które bym mogł wystawic na forum swojej obecnej fury nie posiadam ;) to postanowiłem pochwalic sie swoja poprzednia Audica ... a było to : Audi 80 (B4) 1.9 TDI Avant XII.1994 r.

1.

3ug7.th.jpg

2.

1wl9.th.jpg

3.

2cp0.th.jpg

4.

4mj0.th.jpg

5.

5hq5.th.jpg

p.s zdjęcia obecnej audicy wkrótce ;)

Opublikowano

Ale stary kibel :diabel:

P.S. Faajny furacz :one:

Opublikowano

Hehe stara ale jara :one: Czekamy na fotki :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Ale stary kibel :diabel:

P.S. Faajny furacz :one:

fakt ... stary kibel :diabelek: ... ale jak ogladam fotki to sie łezka w oku kreci ... ;(

p.s ale pdobno w dalszym ciagu jezdzi

Opublikowano

ale sesja zdjęciowa :):

Co Ci dynda pod lusterkiem ? Jakaś mucha ? :diabel:

Mnie jarają jeszcze starsze Audi ;)

Opublikowano
p.s ale pdobno w dalszym ciagu jezdzi

I jeszcze pojeździ... Moje C3 ma członek AKP z Sandomierza i zasuwa nią do dzisiaj elegancko ;)

Opublikowano

No no, super sesja zdjęciowa :)

ale jak ogladam fotki to sie łezka w oku kreci

Spanky, sentymentalny jesteś :D

Ładna nawet ta Twoja ex :D

Opublikowano

Ehhhh stare dobre czasy co Spanky ? :diabelek:

Stary kibel ale jary , ostatni z gniotsa nie łamiotsa ... :one:

Opublikowano

ważne, że audi w avancie :a4fan:

Opublikowano

ładny ten 1Z :)

Opublikowano

Fajna fajna i taki klimacik ta cala sesja,a tego obecnego cudenka fotki kiedy. :D pozdro :D

Opublikowano
  • Autor

stary kibel .. ale sie podoba ... :diabelek:

generalnie była to czysta seria ...

założyłem tylko kierunki i halogeny w zderzaku (fabryka pozałowała) no i cos co tygryski lubia najbardzej czyli wirusik i wtryski od AFN-a .... :diabelek:

Opublikowano

śliczna ta twoja ex B4 zawsze mi sie podoabał ten model.

To i może ja swoja ex pokaże tez miło ją wspominam

ed996716b4f1182a.jpg

Opublikowano

Hehe gustowne autka widać już ze wcześniej zaraziliście się wirusem typu "OOOO" heheh :053:

Opublikowano

łał jaka sesja Spanky :D

Kurcze wszystkie samochody Audi mają coś w sobie, i te najnowsze i te najstarsze.

Opublikowano

jeżdżąc b3 zawsze chciałem mieć b4- bardzo mi się podobały, twoja ex bardzo ładna, ja swoją betrójkę wspominam do dziś, pół Europy nią zjeździłem- była niezawodna, oto fotka

audi80001.jpg

Opublikowano
  • Autor
łał jaka sesja Spanky

zebys wiedzial .... w profesjonalnym studio,z lampami,softboxami,asystentem i fotografem (czyt. moja druga połowa) :diabelek:

Opublikowano

pikne bo avant i na dodatek gnojowóz :diabel:

Opublikowano

Jak inni to ja też rzucę, to moja poprzednia niunia, 11 lat posiadania :one:

audi07.JPG

:diabel:

Opublikowano

spanky, jaki miales piekny garaż duzy i nawet panele na podłodze :one: fajny sprzecik :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.