Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B4 TDI] - moja ex-Audica .....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak inni to ja też rzucę, to moja poprzednia niunia, 11 lat posiadania :one:

Obrazek

:diabel:

piekne cygaro , pamietam w 94 roku kumpel przywiózł takową 3 letnią żeśmy podziwiali wow pamiętam jeszcze zapach tego auta w środku , a jak to jeżdziło 5 garków 2.3 pojemności sama poezja. Ten syk z rury wydechowej cos pieknego wzruszyłem sie :D

Opublikowano

Sprinter pokaż jak wygladało twoje cudo jak ja dostałeś ;)

Opublikowano

super b4ka, zawsze lubiłem audi 80, zadbane audi 80 to moim zdaniem jeden z najlepszych samochodów a i jeszcze z kondonem 1Z - wypas

PS: może założcie oddzielny temat - nasze dawne autka, fotki, wspomnienia itp.... może być ciekawy

Moje pierwsze auto (drugim jest obecny kondon) to kaszlak, nie zachowały się żadne zdjęcia tej mega wypasionej, super szybkiej rakiety

Fiat 126P 1999 rocznik hatchback??, silnik 0.65 benzin (bez turbodoładowania) około 23 kucorów ilość Nm nie znana, spalanie około 7-8 l / 100 km, Vmax 131 km/h (licznikowe bo nie miał ten pojazd GPS ani klimatronika), 0-100 km/h około 1-2 min, felgi stalowe chyba 13" opony full wypas all sezon 135/?? R13 ? tapicerka welurowa, mechaniczne szyby, napęd na tylnią oś i takie tam....

Opublikowano

piekne cygaro , pamietam w 94 roku kumpel przywiózł takową 3 letnią żeśmy podziwiali wow pamiętam jeszcze zapach tego auta w środku , a jak to jeżdziło 5 garków 2.3 pojemności sama poezja. Ten syk z rury wydechowej cos pieknego wzruszyłem sie :D

Moją też sprowadziliśmy pod koniec '94 i służyła aż do samego początku 2006 :one:

Tak wyglądała w serii na początku.

A tak wyglądała jak sobie porezałem.

:diabel:

Opublikowano

Sprinter, normalka super, delikatnie i ze smakiem,piękne autko :),pewnie też łezka w oku się kręci ;)

Opublikowano

no taki "tjuning" to się mnie podobać....

Opublikowano

B4 mam w rodzine...bialy sedan 1.9TD :P troche marna moc bo to tylko 55kW (75PS)

Opublikowano

s666.jpg

Moje cudo. 2.6 v6

Opublikowano

zmieńcie temat na "nasze EX" bo temat ciekawie sie rozwinął ;)

Opublikowano

tak, temat tak się pomieszał, że nie wiem kogo ogłądam samochód :hmm:

Opublikowano

stara ale założę się że moja będzie już kurnikiem albo gołębnikiem a B4 będzie jescze latać :) mój staruszek miał dwie takie tyle że w sedanie i nan nasze polskie drogi to chyba nie ma lepszego auta...

Opublikowano

To i ja się swoimi EX pochwalę. Pierwsze to nieśmiertelne cygaro 2.2:

skanuj0007rl7.th.jpg

Tutaj wnętrze zapodane od A200. Trochę rezanka było, ale efekt był tego wart:

main1ap8.th.jpg

A drugie to C4 2.3:

img3635xc5.th.jpg

Obydwa bardzo dobrze wspominam. Mam nadzieję, że i obecne kiedyś będę mógł tak dobrze wspominać. Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

widze ze temacik sie bardzo fajnie rozwinal ... :one:

nie bojcie sie , szybko mi tu pokazaywac wasze stare Audice .... :diabelek:

Opublikowano

Co za profesjonalna sesja ;) normalnie jak na premierze B4 ;)

auto moarzenie ... niestety sostało w moim przypadku przeskoczone na jeszcze większe ... ;)

[ Dodano: 15-01-2007, 13:28 ]

[fotkę wycięłem...]

Wiesz z starczej A6 bym się bardoz mocno zastanawiał czy warto się przesiadać na A4 B5 ;) moim zdaniem Auta B4 Avant, B4 Cupe, i A6-C4 to przepiękne autka które markę Audi mocno pchnęly do przodu.

Opublikowano
  • Autor
Co za profesjonalna sesja ;) normalnie jak na premierze B4 ;)

prawie jak ... ;)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

heh kurde tez bym sie czyms pochwalil ale niestety to pierwsza audika :D wczesniej były :merc pare fordów (sierra explorer escort) i pare fiacików :P no i pierwszy diesel :D ktory pomimo 75 konikow sprawuje sie niezle i przynajmiej jeżdze poł darmo :D w porównaniu do wzcesniejszych maszyn..

Pochwal się swim autkiem w osobnym wątku, nie ważne że to pierwsze :audi: :th:

[spedyt]

Opublikowano

Gratuluję przede wszystkim... sesji z profesjonalnym sprzętem fotograficzno-oświetleniowym :) Autko też fajne :)

Opublikowano
  • Autor

Gratuluję przede wszystkim... sesji z profesjonalnym sprzętem fotograficzno-oświetleniowym :)

sesje zawdzieczam mojej żeńskiej połowie ... taki ma zawód .... ;)

[juz zapomnialem o tym poscie ,a tu taka niespodzianka... fajnie ze sie podoba ] ;)

Opublikowano

sesje zawdzieczam mojej żeńskiej połowie ... taki ma zawód .... ;)

Fajnie, będę miał do niej kilka pytań na zlocie. Pozwolisz chyba? :)

Opublikowano

spanky a masz gdzieś foty wnętrza ?? OT : to był chyba już ostatni wypust B4 co ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.