Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego furka za***ista ale te zaciski czerwone wszystko błocą uwierz mi:)

Opublikowano
  • Autor

kolego furka za***ista ale te zaciski czerwone wszystko błocą uwierz mi:)

wlasnie nie czerwone (jak u wszystkich) tylko pomarańcz lambo :)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 22:01_________________________________________________w pierwszym poscie dodany filmik z trąbkami :)

Opublikowano

kolego furka za***ista ale te zaciski czerwone wszystko błocą uwierz mi:)

wlasnie nie czerwone (jak u wszystkich) tylko pomarańcz lambo :)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 22:01_________________________________________________w pierwszym poscie dodany filmik z trąbkami :)

to brzmi jak polska lokomotywa ale jak lokomotywa i to jest to :kox: skad wziales wszystkie czesci zeby to sklecic?

Opublikowano

Baaardzo fajna ta pupa :decayed: :gwizdanie: Mi się podobuje i to bardzo :good: Gratuluję! A ten klakson to musi robić robotę :kox: Jak kobitki reagują na takie coś jak się na nie trąbi :gwizdanie: :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

graty bazowe sciagalem ze stanów. upgrade wg mojego projektu zrobilem na czesciach kupionych w PL

co do efektu to mysle ze jest on zblizony do tego:

[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 20:11_________________________________________________zmodyfikowana pierwsza strona - dodano miniaturki :)
Opublikowano

kurde... fura kozacka bo inna niz wiekszosc

i czarna

bardzo mi sie podoba .... swiatla ciekawie wyrezane

jestem ciekaw co wykombinujesz z tylnimi lampami

jak mozesz napisz mi na priv ... jaki jest koszt zrobienia takiego klaksonu i ile kosztuje taka zabawa.

:good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Opublikowano

guardian przyjedz na spota jak dasz radę bo muszę ten klakson in live usłyszeć :decayed:

Furka jedna najładniejszych na forum, graty za mody :good:

Opublikowano

naladniejsza B6 na forum:) i nie ma mocnych;)

Opublikowano

te świecidełka w reflektorach, to z lampek choinkowych ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

tak - na promocji były u chinolina pchlim targu więc skorzystałem :evil:

Opublikowano

panowie z małopolski macie gust nie ma co same koxy u Was :kox::hi:

Opublikowano
  • Autor

wkrótce odsłona z nowymi bucikami 19" :)

Opublikowano

Na zime? :decayed:

Opublikowano

wkrótce odsłona z nowymi bucikami 19" :)

a podobno nie da się u Nas jeżdzić na 191 :gwizdanie: :naughty:

Na zime? :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Auto miażdźy, a ten klakson, zawsze o czyms takim marzyłem i widzę, że jest to realne.

guardian bardzo cie proszę, podaj mi swój numer gg lub adres mailowy, mam do Ciebie parę pytań, bo naprawdę mnie zainspirowałeś:)) Czekam

Pod sygnaturką jest moje gg;] pzdr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

NO NO po ostatniej wizycie dużo się zmieniło he he

a ja nadal się modernizuje mianowicie car audio he he

zobacze po zawodach he he :wink4:

Opublikowano
  • Autor

co do 19" to nadal rozwazam - oczywiscie nie na zime tylko na lato..kto powiedzial ze sie nie da u nas na 19 smigac? Sa jakies udokumentowane przypadki czy tylko pogloski?

obecnie jestem w posiadaniu baaardzo solidnych 19" bucików ze stajni ABT <model SP - monoblock> (chyba nikomu nie musze tlumaczyc czym sie w ABT zajmuja) > u niektorych moga budzi pozytywne a innych negatywne odczucia ale to klasyk.

Wygladaja tak:

13et9.th.jpgthpix.gif

tyle ze moje sa w takim kolorze:

2092vmwq2.th.jpgthpix.gif

Z innej beczki > dotarl juz zestaw FMIC ktory mozna obejrzec tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_projekt_fmic_instalacja_wlasna_graty_juz_doszly-t44465.0.html

Opublikowano

co do 19" to nadal rozwazam - oczywiscie nie na lato a na zime..kto poewiedzial ze sie nie da u nas na 19 smigac? Sa jakies udokumentowane przypadki czy tylko pogloski?

noo taaaa... :decayed: szacun :tongue4:

Opublikowano

co do 19" to nadal rozwazam - oczywiscie nie na lato a na zime..kto poewiedzial ze sie nie da u nas na 19 smigac? Sa jakies udokumentowane przypadki czy tylko pogloski?

Jak zaczniesz jezdzić na 19' w zimie to pewnie Trzeniek też się skusi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.