Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Rano silnik nie daje się od razu uruchomić - odpala po 3-4 sekundach


rafi1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Wymieniłem sobie dziś przewody gumowe doprowadzajace paliwo do filtra i okazało sie ze jak wylacze silnik to pojawiaja sie babelki powietrza i wydaje mi sie jakby cale paliwo wracalo do baku. Dodam tylko, ze jak silnik wlaczony to leci czysciutenkie paliwko. Co poradzic skutecznego, aby rano moc odpalac auto za pierwszym strzalem tak jak bywa to w czasie dnia, bo rano musze krecic tak z 3, 4 sekundy i nie dluzej. Czy moze zastosowac zaworek zwrotny? Jest on bezpieczny? Nie blokuje on w zaden sposob przeplyw paliwa do pompy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kat wtrysku idealny, ustawiany w tamtyn tygodniu.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 15:52_________________________________________________Panowie mam jeszcze jedno pytanie. Czy filt paliwa od silnika 1Z podejdzie do AHU> Ja u siebie mam AHU i gore filtra czyli cala kapułke z aluminium mam nakrecana na filt, a chcialbym zmienic na zwykly, jednoczesciowy ktory wystepoowal w 1Z. Podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr w 1Z-cie tez jest wkrecany w ta aluminiowa glowiczke, te jedno czesciowe wystepowaly chyba tylko w VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kat wtrysku idealny, ustawiany w tamtyn tygodniu.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 15:52_________________________________________________Panowie mam jeszcze jedno pytanie. Czy filt paliwa od silnika 1Z podejdzie do AHU> Ja u siebie mam AHU i gore filtra czyli cala kapułke z aluminium mam nakrecana na filt, a chcialbym zmienic na zwykly, jednoczesciowy ktory wystepoowal w 1Z. Podejdzie?

W 1Z i AHU średnica przewodów jest taka sama. Możesz zastosować filtr jednoczęściowy, tylko po co??

Dużo prościej jest zmienić wkład filtrujący, który był stosowany zarówno w 1Z jak i w AHU. Nie musisz wtedy zdejmować przewodów paliwowych, przez co wymiana jest dużo łatwiejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...