Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPALANIE na postoju 1,1-1,3 l/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak w tytule mam spalanie w przedziale 1,1-1,3 l/h, czy to normalne??

Opublikowano

tak, u mnie też tyle, wyłącz klimę to będziesz miał ok 0,8L

Opublikowano

a z obrotami jak ? Normalnie ?

Opublikowano

duzo

to info z FISa?

wierzyc mi sie nie chce

Opublikowano

Normalne, 900 u mnie. Teraz chłodniej i jak klima na mniejszych obrotach to 0,9 pokazywało.

Opublikowano

pytam jak z obrotami ponieważ myślałem że dpf wam się wypala

Opublikowano
  • Autor

obroty niewiele ponad 900, ale jak kolega dawidg2 podpowiedział bym wyłączył klimę i spadło do 0,8-0,9 tak że ok, a tak z innej beczki czy to normalne ze jak zgaszę samochód po normalnej jeździe to mi się załącza wentylator i tak sobie chodzi ok 2min po wyłączeniu samochodu, nadmienię że po NORMALNEJ JEŹDZIE!!!!

Opublikowano

jak jest gorąco to też tak mam wiec chyba raczej normalne zjawisko

Opublikowano

U mnie przy wlaczonej klimie jest zazwyczaj 0,9 zadko 1 litr/h, tak samo mam jak dpf sie wypala, bez klimy 0,5 - 0,6 max takze macie jakies 0,2 wiecej ale to nic sie nie dzieje :wink:

Opublikowano

Normalne, u mnie bez klimy 0,7-0,8 przy właczonej klimie (za dobrych czasów jak jeszcze działała) od 0,9 do nawet 1,4 przy wysokiej temperaturze zawnętrznej:wink:

Opublikowano

U mnie pokazuje 0,6 bez klimy . z Klimą na maxaa 1,3

Mi też Kiedyś raz po zgaszeniu autka wentylator się załączył , jazda spokojna po mieście późnym wieczorem , wcale tak gorąco nie było , pochodził ze 2min i się wyłączył , też się troche zdziwiłem i do dziś nie znam odpowiedzi czemu..:wink:

Opublikowano
U mnie pokazuje 0,6 bez klimy . z Klimą na maxaa 1,3

Mi też Kiedyś raz po zgaszeniu autka wentylator się załączył , jazda spokojna po mieście późnym wieczorem , wcale tak gorąco nie było , pochodził ze 2min i się wyłączył , też się troche zdziwiłem i do dziś nie znam odpowiedzi czemu..:wink:

Wentylator chodzi 2 minuty jak filtr dpf się wypala a ty zgasisz silnik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Sprawdz synchronizacje wałka

Opublikowano
U mnie pokazuje 0,6 bez klimy . z Klimą na maxaa 1,3

Mi też Kiedyś raz po zgaszeniu autka wentylator się załączył , jazda spokojna po mieście późnym wieczorem , wcale tak gorąco nie było , pochodził ze 2min i się wyłączył , też się troche zdziwiłem i do dziś nie znam odpowiedzi czemu..:wink:

Wentylator chodzi 2 minuty jak filtr dpf się wypala a ty zgasisz silnik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie może być ponieważ zawsze zwracam uwagę na obroty i nie były większe niż normalnie , poza tym zdarzyło mi się to tylko raz dawno temu i od tamtego czasu nie zauważyłem aby włączył się wentylator

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Sprawdz synchronizacje wałka

To do mnie ?

Opublikowano

pewnie ze norma

jak sie wentylator pokreci to nie ma sie co przejmowac

widocznie musial

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
U mnie pokazuje 0,6 bez klimy . z Klimą na maxaa 1,3

mam tak samo

0,6

raz na ruski rok spadnie do 0,5 ale to tylko na chwilke

Opublikowano

U mnie pokazuje 0,6 bez klimy . z Klimą na maxaa 1,3

mam tak samo

0,6

raz na ruski rok spadnie do 0,5 ale to tylko na chwilke

0,5 jeszcze nie widziałem :)

Opublikowano
  • Autor

0,5 jeszcze nie widziałem

Heh, to ja ostatnio w weekend to parę 0,5 widziałem :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie w 2.0 CAGA na luzie bez klimy 0.7 z klima 0,9. Dwoją drogą jak przekłamuje Wam pomiar spalania? U mnie zwykle zaniża o 0.7 litra przy w miare spokojnej jeździe. Ostatnio w trasie przy agresywnej jeździe przekłamało 1,1 l na 100km, zdziwiłem się strasznie.

Zauważyłem taką przypadłość - im bardziej delikatnie/ekonomicznie jeżdżę tym mniejsze przekłamanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.