Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPALANIE na postoju 1,1-1,3 l/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie jest 0,7l/h

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, u mnie spalanie na wolnych obrotach bez klimy to 0,9l/h.

Oczywiście odczyt z fis, zastanawiam się czy to nie jest zbyt dużo.

Ogólnie to trudno mi się zamknąć przy spokojnej jeździe w 7l on/100km.

Opublikowano

Synchro wałka sprawdzales ?

Opublikowano

U mnie jest 0,8 - 0,7 l/h na ciepłym silniku

Opublikowano

Synchro wałka sprawdzales ?

A jak to można sprawdzić, byłem u mechanika który pracuje w serwisie vw audi podłączył samochód pod komputer żadnych błędów nie było.

Stwierdził że do wymiany jest termostat bo na wolnych obrotach bardzo spada temperatura.

Ile wam palą takie auta mój to najsłabsza wersja 120KM teoretycznie powinien być najoszczędniejszy.

Opublikowano

u mnie jest 0,6 jak wszystko wyłączę a jak włączę 0,7, ps. dzisiaj spr. ładowanie bez włączonego grzania tylnej szyby miałem 14,62v,

Opublikowano

na ciepłym 0,7 na zimnym ponad 1,2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie ma się co bać, w lato +25C klima włączona może pokazywać do 1,5L. Tyle zauważyłem najwyżej ;)

Opublikowano

U mnie 0.5 -0.6 na ciepłym silniku

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

u mnie 0,7- 0,8

Opublikowano

A co jeszcze sprawdzić jak znajomy ma 1.3l synchro ustawione na -1 i wtedy pokazuje wlasnie 1.3L przy innym ustawieniu 1.5-1.7l/h. Pacjent to passerati b5FL awx.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie 0.8 na klimie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie jest w granicach 0,8-0,9 .Martwi mnie tylko jedno ze od czasu do czasu po zgaszeniu silnika wentylator się odpala ,trochę mnie to niepokoi bo raczej nie podróżuje po mieście .

Opublikowano

Martwi mnie tylko jedno ze od czasu do czasu po zgaszeniu silnika wentylator się odpala
Gdy wyłączajac silnik przerwiesz regenerację DPFa to wentylator zawsze sie odpali na postoju. Schładza sie w ten sposób komorę silnika i DPF.

To normalny proces wymuszany przez komputer auta i nie ma tu żadnego powodu do zmartwień.

Opublikowano

A ja mam takie pytanie? W jaki sposób poznać że zaczyna się wypalanie i wtedy z tego co wiem lepiej nie przerywać tego procesu. A u mnie ok 0,9 na jałowym

Opublikowano

Jak się obroty podniosą na ok 1000 obr. Tylko że u mnie nieraz 950 mają i nie wiem co wtedy robi.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

U mnie jak odpalę to 1,3 na rozgrzanym 06-07l czasem raz na rok jest 0,5l a jak klima to właśnie różnie raz 08-09l a czasem nawet do 1,3l. Ogólnie spalanie tak w granicach 6l długi dystans mam 6,3 l :) z 8500km.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Napiszcie mi co mam sprawdzić bo jeżdżę swoim od kwietnia i w trasie czy to 90 czy 120 to i tak powyżej 7l bierze w mieście to 10l murowane, A jak przyczepę podpiołem to na fisie tak szaleje że lepiej nie pisać. Na samym początku myślałem że to wysokie spalanie to wina mojej nogi ale okazuje się ze nie moge sobie poradzić żeby zejść do max 7l. Podpowiedzcie gdzie szukać winy i przyczyny??????

Edytowane przez ELA7V30

Opublikowano

Krótkie czy długie trasy robisz? Ja ostatnio miałem 620 km przejechane i wlałem 55 litrów. Tzn przeważnie tyle przejadę. Robię krótkie odcinki. Ostatnio jechałem 20km z prędkością do 70 to zeszło do 4,5 :)

Opublikowano

Krótkie czy długie trasy robisz? Ja ostatnio miałem 620 km przejechane i wlałem 55 litrów. Tzn przeważnie tyle przejadę. Robię krótkie odcinki. Ostatnio jechałem 20km z prędkością do 70 to zeszło do 4,5 :)

po 300-400 km staram się jechac ok 120km/h ale nie wychodzi a jak docisnę to 9

Edytowane przez ELA7V30

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.