Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 tq bfb+ dp + wtryski bex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyżej.Wspólna robota Kolegą z klubu.Najważniejsze były logi, wykres to nie wszystko więc wpadnie troszkę później.Oceńcie, może doradźcie .....

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Auto jedzie bardzo przyjemnie, logi robione po dłuższej jeździe. Oczywiście druga sonda w kosmos

Opublikowano

Widać:

- spokojne doładowanie,

- słaby zapłon,

- dużą temp w dolocie.

Wymyj wewnątrz i zewnątrz IC i wzmnocnij program jeżeli potrzebuje więcej mocy.

Matko, ale ze mnie slepak teraz dopiero widze, ze to BFB, a nie BEX .... opis mnie zmylił

Opublikowano

dziwnie zapłon ustawiony seria powinna miec 16,5 powyzej 6k jesli nie cofnie.. z tego co pamietam..

Opublikowano

nie za bardzo wiem co masz z bexa? k03s, lub drugi ick albo wtryski?

Opublikowano
  • Autor

Wtryski już poprawiam

Opublikowano

mysle ze cos kolo 195km bedziesz mial.

Opublikowano

Porównaj sobie te logi do seryjnego BEX 190KM tzn przepływ oraz zapłon. Może okazać się, że ten BFB nie ma nawet tych 190KM ...

Opublikowano
  • Autor

Z ciekawości zrobie loga z przepływem w chłodniejszy dzień i nie po całym dniu jazdy. Zobaczymy ile pokarze, bo inaczej jedzie gdy jest chłodniej i to czuć. Z zapłonem na serii też nie było idealnie choć cewki nowe a świece platyny mają ok. 20 000, może nawet nie.

Opublikowano

Ja mialem 164g/s k03s i nie bylo 190 km :-)

Opublikowano
  • Autor

A dlaczego, jak mogę spytać

Opublikowano

brakło dobrego zapłonu ;)

Opublikowano
Ja mialem 164g/s k03s i nie bylo 190 km :-)

To ile miałeś? Rozumiem, że to było po zmianie turbiny przed strojeniem u Grześka ?

Opublikowano

Z obliczen wychodzilo jakies okolice 190, mapa paliwowa i zaplonu chodzila jak chciala :-) po strojeniu auto w calyn zakresie obrotow jedzie :-)

P.s dzisiaj 4 osoby na pokladzie gonilismy s3 WN rejestracja i nie spodziewalem sie ale lekko odchodzil na 3 biegu za to na 4 go dochodzilismy :-)

Opublikowano
  • Autor

No to u mnie wychodziło by podabnie, bo jechać jedzie fajnie w całym zakresie. Zwłaszcza gdy jest lekko rozgrzany lub jest chłodno. Teraz to wiadomo 30 stopni to się dolot grzeje

Opublikowano

Ciśnij na zimnym bedzie chlodny ic :banan:

Opublikowano
  • Autor

Pany a co powiecie o tym żeby delikatnie jeszcze zapłon przyśpieszyć? Auto na LPG więc trochę da radę ale na PB będzie cofał na kanale 20....... ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W twoich logach przepływka pokazała 155 z groszami mg pow.a to jest ok. 187 koni.Według tego co mówisz przy 164 mg.wychodzi 197 koników.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

190km tu nie ma

Opublikowano

grubcio1980 logowałeś auto przed programem? Była zdrowa seria?

Przy tym setupie chyba trochę mało jak nawet 190PS by nie wyciągnął... ?

Logi robić w nocy co by temp w IC nie była 72 stopnie :decayed:

Opublikowano

A czy autor tematu napisal ze jest 190 km? Moze jest moze nie ma ważne ze jest zadowolony, rozumiem ze wy jezdzicie wykresami a nie autami?.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.