Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś tam się modzi, niech kolega wstawi nowe foty ;)

Opublikowano

:) Furka miala niski priorytet i u mnie i u wlasciciela to i sie wleklo, praktycznie skonczona . w weekend do odbioru :)

Poza silnikiem dostala napedy z S4 , zwrotnice i heble z S4 przod oraz tylnie hamulce z poliftowej S4.

Auto ma recaro , 2 din , licznik z S4 , bixenony , gwint weiteca.

No i to by bylo na tyle z plusów :D

Edytowane przez Nosb

Opublikowano
  • Autor

ooo widze że dawno mnie nie było NOSB opisał co i jak wieć wrzucę troche fotek :)
25u1vg9.jpg

pierwszy strzał :P

WYDECH

117hjea.jpg
w6qv4h.jpg
1zeuusn.jpg
16bwxat.jpg
14se9l0.jpg
2lxe7pe.jpg
2d8qplw.jpg
21d07t4.jpg
o570h4.jpg
SILNIK
2sac75v.jpg
24ys114.jpg

693ux5.jpg

tyle na razie
następne co będe robił kpl zawieszenie przód tył wsio nowe + silnik rozrzad oleje filtry itp + intercooler front te plany mam do lutego dalej będą inne plany :)

Edytowane przez lukjust

Opublikowano

piękne brzmienie tego wydechu i mody na +

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

chodzi elegancko :) powodzenia w zmianie środka na black :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
wymiana środka na czarny :)
11two6x.jpg
jjtizc.jpg
141o35v.jpg
30shvtx.jpg
2url5e9.jpg
2u41vg4.jpg

coś tam złozyłem
potrzebuje boczki w skórze jak by ktoś coś wiedział kupię
esiw7o.jpg
2lky7h3.jpg
34dil4h.jpg

przyszedł czas na wskazniki boost,vacum i oil pressure
kilka fotek może komuś się przyda jak zegar w kratke nawiewu sie wstawia :)
157fxh2.jpg
jaf9zd.jpg
23uss37.jpg
i6gso3.jpg
2pq8ayv.jpg
2gse3jo.jpg
2z56uev.jpg
2jai1x3.jpg
mjb9n7.jpg
b54i90.jpg
2r6yxjm.jpg
29f2qac.jpg
mmv0h0.jpg
107j5a1.jpg
ic2wr7.jpg
Opublikowano

pomaluj na czarno te obwódki zegarów, od razu będzie znacznie lepiej wygladało :wink:

Opublikowano

Pięknie mruczy :kox:

Opublikowano

Szkoda ze nie podswietlane na czerwono :) ale i tak sie podoba xD

Opublikowano

najs dżab

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Aj lubię to, nawet jazda jako pasażer jest miodzio :D
Oj oj ja cię nie dogonię już :<

Mody na ++++++++++++++++

Edytowane przez Kriss^^

Opublikowano

Dogonisz :) nie chce nic mowic ale mam silnik z modami na 4+ ;) na ojeb :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Zapodawaj nastepne mody bo coś cicho a wiem że tak nie jest :D

Opublikowano
  • Autor

no już już zapodaje i tu :P

zaczne od mechaniki :

15hmttv.jpg
14avkli.jpg

autko dostało nowe body :P
2zokb2w.jpg
5wa15h.jpg
3007jww.jpg
fvvlfr.jpg
208hagp.jpg
2hczxw9.jpg
22x4w5.jpg
tarcze na przód ate + klocki trw, nówki sztuki :P
34pmn4p.jpg
11uktbm.jpg
wpadła też nowa d*pa :)
21diq6r.jpg
2zh1fli.jpg
na przód też się coś znalazło :)
1zzj344.jpg
sporo jeszcze kartonów w domu tylko czasu brak na montaż
jeszcze tylko przedni zderzak i auto dostanie nowy lakier :)
Opublikowano

Nie wiedziałem że taki zacny projekt powstaje niedaleko mnie :kox: Nic tylko pogratulować i życzyć wytrwałości, cierpliwości no i na końcu bezawaryjności :hi:

Edytowane przez looki91

Opublikowano
  • Autor

wpadły ori lampy na przód

37gr5.jpg

Opublikowano

wpadły ori lampy na przód

a te wczesniejsze to jakie byly? masz je jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

Takie jak na wczesniejszym zdjeciu . Mam je na handel i tylne ciemne tez na sprzedaz oraz ori lift grill przod

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

To jest xenon czy h7? Oryginalne valeo z czarym środkiem czy jakieś depo?

Opublikowano
  • Autor

Dam znac po weekendzie bo jestem poza domem. Ale to sa bixenony tyle ze zarniki i przetwornice wzialem do nowych lamp
zmiana lamp tylnych :
11rr8n9.jpg

Edytowane przez lukjust

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.