Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

2b594123c515a43e008f7c25b28902d8.jpg

Chce vosseny takie na nowy sezon 18 lub 19.min 225 oponki , 215 to mi audi upali za szybko. Zderzaki takie zostana .

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Dziś zrobiłem tester szczelności nowo wyspawanych rur do IC :)

479eeca59c77a116bc5e8a278d847d9b.jpg77dd6c40b07e858866193233ce982189.jpg

W poniedziałek wsio będzie zrobione ns gotowo :)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Prace nad rurkami ciąg dalszy :)

80ce894e03d15f1a6670fede99317595.jpg9b78a3af3dfaee4828e98a07d84e93c1.jpgb86dfcbdfa146126c5d5e42be060673b.jpg

d23776dcd1acc72d0678113abad457c2.jpgf90eab1725eda9c551e186ca75b2f311.jpg

Opublikowano

Świetna robota z ickiem ;)

Opublikowano

Jest dobrze :kox: sprysk sie tam miesci ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Rurki robione od podstaw. Wsio sie musi zmiescic .

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Dawno mnie nie było . Kilka fotek. Rozrzad wpadł nowy i ryjek gotowy. Jeszcze tylko stożek i projekt gotowy na lato a30064b5baffb4dce577c8d66d3d3989.jpg7f4a5c48301235bbee87592e8c1e24f4.jpg2fc108857cee39db64265f049e0bad95.jpgcde8ab3aece69174c6218900c8e28d53.jpg50197cdf64d98164e675f06b7e707dee.jpg241a2edda19b9242ad6ff2f5e15c04c4.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: jest MOC :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Letnie koło :)

cc9f6ddac0eac7235c65ed1956f822fa.jpgb65fa7b2bd4012283b3630029a387224.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie mogłeś się doczekać i już założyłeś? :D

Opublikowano

to jest 18 bo wyglada na 17?

Opublikowano

Ładne autko, gdzie dałeś do malowania?

Opublikowano
  • Autor

To są felgi RH 18' i szerokie 2x8,5cala i 2x 9,5cala opony 225/40/18.

Nie mogłem sie doczekać xd mam 3 auta więc jak spadnie jeszcze snieg mam czym jezdzić :). Malowałem w świeciu u kolegi polecam.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To są felgi RH 18' i szerokie 2x8,5cala i 2x 9,5cala opony 225/40/18.

Nie mogłem sie doczekać xd mam 3 auta więc jak spadnie jeszcze snieg mam czym jezdzić :). Malowałem w świeciu u kolegi polecam.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Mogę prosić namiar na pw? :)

Pozdrawiam, ładnie wyszło

Opublikowano

Będzie można któregoś dnia podlecieć na Włocławek obczaić auto? ;) Nie boisz się różnych szerokości kół przy Q ?

Opublikowano
  • Autor

Pisz na pw dam Ci kontakt. Srednica koła minimalnie sie różni więc bez stresu ważne zeby wlasnie obwód koła był ten sam .

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeśli średnica się różni to i obwód[emoji14]Podstawy matematyki

Rezasz jeszcze fmic czy zostawiasz naciągnięty zderzak?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Tak panie to i to sie rózni :) chodzi o to ze przy takich minimalnych roznicach quattro nie dostaje po d*pie.

Fmic juz skączony tak zostawiam .

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pisz na pw dam Ci kontakt. Srednica koła minimalnie sie różni więc bez stresu ważne zeby wlasnie obwód koła był ten sam .

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Obwód opony jest stały i to jest najważniejsze a tu da 4 takie same opony jedyne co się zmieni i tylko wizualnie to naciągi opon z tyłu będzie wiekszy
Opublikowano

Tak panie to i to sie rózni :) chodzi o to ze przy takich minimalnych roznicach quattro nie dostaje po d*pie.

Fmic juz skączony tak zostawiam .

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

quattro ma tolerancję i można spokojnie śmigać z różnymi oponami

ale średnica i obwód są wartościami od siebie zależnymi ZAWSZE :D

średnica to d, a obwód to pi*d

lub bardziej łopatologicznie średnica to 2*r (r to promień) a obwód to 2*pi*r (ten wzór chyba każdy zna)[emoji1]

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Edytowane przez peacenotwar

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Widze kolega z okolic włocka dobrze wyrezał fure:) sam rezałes fmic czy zleciłeś to komus?

Opublikowano

Widze kolega z okolic włocka dobrze wyrezał fure:) sam rezałes fmic czy zleciłeś to komus?

a kolega dopiero leki odstawil?zaczalem od ostatniej storny i widze ze sam spawal,chyba widac po spawach ze migiem robione :) co do auta,kolor spoko,pasuje,na starych felach deko za bogato dystansu wg mnie....ide na pierwsza storne :P

Opublikowano
  • Autor

tylne dystanse kilka mm za szerokie :) znajde czas to je przetocze.

88ee63be904a72a9826ffc5ab66baa33.jpg02cf79c0990cc9d96bca932a6ba9ca97.jpgc024ae3359e332410d050fe0b8191b23.jpgfa435bb3ff35e0dc121e2640a8061a10.jpg92e716e92f4460c749abbba20a22d8d6.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.