Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak to jest z ocynkiem ? zeszlifowane do blachy i po ocynku ?

Tylko zmatowione jak widać na zdjęciach ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Opublikowano

A ok a potem podkład i lakier ?

Droga taka zabawa? 300 ELEMENT? Ile litrów farby trzeba i ile za liter. DZIEKI

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

Tak podkład , baza i lakier . Farby ok 4,5 - 5l , 200zl za 1l samej farby. Od calaka moj lakiernik wziął 4000 zl z jego podkladem farba itp + wycinka szyb ok 300 zl.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To nie ma tragedii.zobaczymy efekty

Pozdr

Opublikowano

Matko Bosko :kox: Ael będzize efekt. Tylko trzeba było szukać poszerzeń od rsa jak już malowałeś całość :wink:

Opublikowano
  • Autor

Finanoswo za duzo, zrobiłem taka i jestem zadowolony, wandej aż tak dużo nie zarabiam a co mam zostawiam u ciebie za częsci, wielkie dzieki bo zawsze masz w dobrych cenach i od ręki :)

Edytowane przez lukjust

Opublikowano

Spoko mordo zawsze tak będzie :wink: Fakt trochę zostawiasz :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:)

Malowanie zakonczone, wszystko ładnie sie spasowało.

W srode audi jedzie do SPA :)

Nastepne plany wymiana rozrzadu, płynów i wpada front IC

76c07d14882bde148cda35499590e733.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lukjust

Opublikowano

widzę że kolor zmieniony został auto na duży plus

Opublikowano

Wyszło fajnie ale prawdziwy efekt będzie dopiero w słońcu :wink:

Opublikowano

No no lukjust...wygląda świetnie, mały detailing mile widziany ! Powodzenia w kolejnych modach

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wymiana rozrzadu + fmic :)

b3e8d20baf14570acdfe623f1426fd6a.jpg0e4f71774b7dcf490bd64bb284cb565a.jpg9f7c98053b65f807410254e51eb282c1.jpgf1911138bdb0171025ee8528ba234102.jpgc95a0ff443aebf90f423c79ce846f465.jpg55aa85638ff7078c5ec00fa07737d419.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajny patent z kratkami ;)
Nie mogę się doczekać fotek

Opublikowano
  • Autor

187b19e89820535fff47bf6664f6f959.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no Luki...jest Grubo ! Lakier jak i całość pracy wypas :)

PS: prywatnie dodalbym tylko fajne kolo :decayed:d1589ea2c1af.jpg

Edytowane przez kam2

Opublikowano
  • Autor

Bedzie i koło ale na nowy sezon

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Może jakies propozycje ?

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Prace idą bardzo wolno ale coś już widać :)1d4ae45316b65fcacf2646526aeaaa9e.jpge66c817874e00c4b9650b74b4039d3bc.jpgfa0c1c34fbc61e18f47ecc29449e0edd.jpg224ddc918c1fbcb723065fc7c3450e80.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

swietnie,ja to bym tu widzial speedline w srebrze z grubym ziarnem! 9x19 i 225/35 albo te deczko wezsze i 215/35,skrecic jak nalezy i sie cieszyc!Kolor wyszedl mega,cos ala te SQ5 nowe audice

Opublikowano

kozaaaaakk :D ale dla kogoś kto się chociaż troche orientuje to tył z rs4 i przód z S4 na jednym aucie troche śmiesznie wygląda ;p

Edytowane przez przemoskubany

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.