Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oswietlenia wnetrza na Led


Boras27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

a jak mozna namierzyc kolege tommika ??? jakos wsrod urzydkownikow go nie widze :/

Pozdrawiam

Tomnik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie,

potrzebuje info na temat pakietu oświetlenia wewnętrznego (schowek, oświetlenie nóg, drzwi: białe + czerwone lampki) w mojej audi nie mam takiego pakietu i planuje to zrobić samemu.

czy jest może ktoś na forum kto już ten temat przerabiał i dał by mi jakieś wskazówki, gdzie można takie lampki dostać no i jak to podłączyć, jak myślicie jest to trudna operacja?

dzięki i pozdrawiam wszystkich OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie,

potrzebuje info na temat pakietu oświetlenia wewnętrznego (schowek, oświetlenie nóg, drzwi: białe + czerwone lampki) w mojej audi nie mam takiego pakietu i planuje to zrobić samemu.

czy jest może ktoś na forum kto już ten temat przerabiał i dał by mi jakieś wskazówki, gdzie można takie lampki dostać no i jak to podłączyć, jak myślicie jest to trudna operacja?

dzięki i pozdrawiam wszystkich OOOO

wszystko jest tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podać nazwy (modele) zarówek występujących w audi a 4 b8 2009. Podsufitka tył przód schowek , bagażnik, drzwi oświetlenie nóg ... ??

Edytowane przez Boras27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś modyfikował oświetlenie klamek wewnętrznych - praktycznie w ogóle tego oświetlenia nie widać...?

Edytowane przez bziku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś modyfikował oświetlenie klamek wewnętrznych - praktycznie w ogóle tego oświetlenia nie widać...

Marcino87 robił na biało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie modyfikowałem i świecą jaśniej :)

Mógłbyś jakieś fotki wrzucić? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie modyfikowałem i świecą jaśniej :)

Mógłbyś jakieś fotki wrzucić? :D

W moim wątku post 12

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odgrzewam troszke temat.

Zamontowałem z przodu w lampkach odpowiednie zarowki LED i mam mały problem otóż te lampki C10W swieca prawidłowo, ale jak włożę żarówki t5w to po wyjeciu kluczyka zaczyna sie cyrk bo nie swieci a przy przekreconym kluczyku a nie wlączonej lampce czytania widac jak sie wszystkie lekko swieca (Zarzą)

miał ktos kiedyś takie komiksy?

Jak temu zaradzic?

Troche to niefajnie wygglada bo natenczas az nie znajde rozwiazania jezdze z c10W LED a lampki do czytania sa standardowe i robi mi sie dyskoteka z roznymi kolorami swiatla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamontowałem z przodu w lampkach odpowiednie zarowki LED

No więc chyba jednak niezbyt odpowiednie zamontowałeś, poszukaj lepszych ledów, kolega Tomnik sprzedaje i chłopaki chwalą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem z przodu w lampkach odpowiednie zarowki LED

No więc chyba jednak niezbyt odpowiednie zamontowałeś, poszukaj lepszych ledów, kolega Tomnik sprzedaje i chłopaki chwalą :)

Dokładnie...żadnej "chininy" parę groszy więcej za moduły od Tomnika i pełna satysfakcja. U mnie świecą juz od ponad roku i no problemo[emoji108]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem z przodu w lampkach odpowiednie zarowki LED

No więc chyba jednak niezbyt odpowiednie zamontowałeś, poszukaj lepszych ledów, kolega Tomnik sprzedaje i chłopaki chwalą :)

Dokładnie...żadnej "chininy" parę groszy więcej za moduły od Tomnika i pełna satysfakcja. U mnie świecą juz od ponad roku i no problemo[emoji108]

Tak zrobie...

Człowiek chce oszczędzić a i tak jest w plecy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikt sobie tyłka szkłem nie podtarł :wink: tanie buble zwykle daja takie efekty że się żarzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikt sobie tyłka szkłem nie podtarł :wink: tanie buble zwykle daja takie efekty że się żarzą

co racja to racja. ja w motoryzacyjnym kupiłem firmy nie pamiętam, ale świecą coś koło roku i nic się z nimi nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam sobie dosztukowałem zestaw na allegro, wszystkie żarówki z can bus. Jeżdże pół roku żadnych problemów ani błędów - koszt około 120 zł - wszystko włacznie z tablicą rejestracyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło ori podświetlenie progowe z pierścieniami. Polskiej ceny jeszcze nie ma.

Zrzut z ETKI:

Zrzut%252520ekranu%2525202015-05-19%2525

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, przymierzasz sie ? [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...