Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kiedy mówiłem Patrykowi z CS czy jest sens robić przednionapędowe auto benzynowe z mocą 350HP to się tylko uśmiechnął i powiedział że zobacze że będzie ok, bo benzyniak całkiem inaczej osiąga moc. No i rzeczywiście naprawde nie jest zle. Spodziewałem się czegoś dużo dużo gorszego. Przy ostrym ruszeniu fakt że auto idzie w poślizgu do 3 biegu ale nie jest to nawet poślizg a uślizg. Wiadomo że przy ruszaniu z LC trzeba się pilnować bo jak wykręce go do 3 tys obr. i zaczne ruszać to będe stał w miejscu, a DSG przy przepinaniu mi go wysprzęgli i tyle z zabawy. Na początkiu miałem z tym najwięszy problem. Trzeba poprostu ruszać z czuciem. a jedynce trzeba dobrze operować gazem, a jak przepnie na dwójke to już pelny but.

Ogólnie mam wrażenie ze przy samym ruszaniu to moje 200 konne audi podobnie się ślizgało.

Na mokrym jest jednak inna rozmowa... Ostatnio jechalem po mokrej drodze (nie było kałuż, woda nie stała, poprostu wilgotna nawierchnia) i przy 180km/h jak mu depnąłem do końca to zaczął się ślizgać także wtedy 4x4 by się przydało..

Zawsze można narzekać, jeśli jednak mam już tą przednionapędówke to wole mieć ją 350 konną niż 100 :)


Wszystko dobrze tylko ten napęd ;/ jak wyrezasz w tym 4x4 to bedzie git. Nie wiem po co oni robią samochody 200PS + bez 4x4

jakoś Focus RS też jest FWD..

Nie patrz na Focusa RS.

Tam jest szpera :)

jechałem RSem i trakcja jest praktycznie identyczna mimo szpery...

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Bieniek, masz rację. ale Focusy ST szpery nie mają i jakoś też jeżdżą.. znajomy ma 300-konnego ST i na brak trakcji nie narzeka. moim zdaniem nie ma co przesadzać...

Opublikowano

Dev wiadomo nie ulega wątpliwości że napęd 4x4 to 4x4. Ale jak się nie ma co się lubi... Trafiło się takie autko to takie jest :) chodzi mi o to że nie ma tragedii. Spodziewalem się dużo gorszej trakcji i ogólnie jestem miło zaskoczony :)

Ale ze Ty nie wyrezasz 4motion??

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin: nie podpuszczaj

Opublikowano

:grin::grin::grin: nie podpuszczaj

No to teraz już wiem na pewno ze nie wyrezasz...

Opublikowano

Piękne auto, ja kto mówią u niemców: GOLF wśród samochodów :)

Opublikowano

w ile robisz teraz pierwszą setkę?

Opublikowano

Jak złapie trakcję to jakieś pół dnia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

w ile robisz teraz pierwszą setkę?

Koło 5 sekund

Opublikowano

w ile robisz teraz pierwszą setkę?

Koło 5 sekund

Bez LC?

Opublikowano
  • Autor

Ok. 17sek do 200

34 sek do 250

w ile robisz teraz pierwszą setkę?

Koło 5 sekund
Bez LC?
bez. Chociaz u mnie ciezko dobrze ruszyć z LC bo zbyt mocno ślizga na poczatku

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Fajny projekt Marku ;)

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj przyszedł zimowy set-up.

Początkowo plan był taki że zostawiam tylko opony a felgi idą do sprzedania, ale jak przypasowałem to mi się spodobały i chyba zostaną.

Przynajmniej nie będę musiał zmieniać opon n felgach.

Felgi fabrycznie nowe 8v0 z nowego a3.

Opony nowe Dunlop Sp Winter Sport 3d 225/40/18

153%20(Kopiowanie).JPG

155%20(Kopiowanie).JPG

158%20(Kopiowanie).JPG

160%20(Kopiowanie).JPG

Opublikowano

Nudny Golf, w nudnym kolorze, z nudnymi felami... Właśnie taki mi się marzy :slina:

Opublikowano
  • Autor

folia z tylnych szyb (bocznych i tylnej) zostala ściągnięta i zostały oklejone najjaśniejszą folią. Autko wygląda dużo lepiej. Jutro albo w poniedziałek przednie boczne szyby zostana oklejone tą samą folią bo dziś nie starczyło czasu.

Teraz wygląda tak:

szyby.jpg

Opublikowano

Wreszcie

Opublikowano

Gdyby nie to, że to Twoje auto większość powiedziałaby, że auto jest cud miód i malina.

No,a tak to trudno...

Jedynie średnie...

Opublikowano
  • Autor

:grin:


z pierdółek to zrobiłem sobie nowe logo startowe do RNSa :decayed:

084%20(Kopiowanie).JPG

094%20(Kopiowanie).JPG

Opublikowano

Pięknie się prezentuje, ale te felgi od Audi ni cholery (jak dla mnie) nie pasują..

Tżn same w sobie są ciekawe, tylko kiepsko wygląda ten znaczek audi na vw :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

przecież to oczywiste że nie założe do VW kół z deklami audi... dekielki będą takie jak mają być :)

Mnie się szczerze mówiąc na tych kołach z audi ten golf chyba bardziej podoba niż na tych oryginalnych :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.