Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no ja moge byc w srode nie wiem jak rogalowi pasuje :wink:

Opublikowano

No to w takim razie oficjalnie środa, 20.00 pod tesko. Dzisiaj tez podjade tak na wszelki wypadek :grin:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2013 at 14:59 ----------

Jak coś to jestem i czekam.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Opublikowano

Dawać nie gadać na spota na parkingach obwodnicy lublina:naughty:

http://a4-klub.pl/lubelskie-82/spoty-lublinie-171618/index87.html#post3835822

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

sa jakieś spotkania w chełmie?

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

zauwazyłem ze nikt nie pisze nic o spotach w chełmie moze warto by sie spotkać:wink:

Opublikowano

Forum umarło możemy się we dwóch spotkać Do Bonczy mam 10 kilosa od żony.

Opublikowano
Forum umarło możemy się we dwóch spotkać Do Bonczy mam 10 kilosa od żony.

Ty do swoich byś w końcu przyjechał...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

Ja tu jestem nowy chetnie bym sie spotkał LC czy LZ to mi bez róznicy.

Opublikowano

Zapraszam do LZ w drugą niedzielę miesiąca

Wysłane z Tapatalka

Opublikowano
Zapraszam do LZ w drugą niedzielę miesiąca

Wysłane z Tapatalka

widzę, ze szybko się rozkręcasz...

chudineze jak odejdzie na emeryturę, będzie miał godnego zastępcę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

moze cos sie w koncu ruszy :) mini spoty zawsze w czwartki mamy wiec zapraszam a jakies wieksze to trzeba czekac do wiosny pewnie :decayed:

Opublikowano
Zapraszam do LZ w drugą niedzielę miesiąca

Wysłane z Tapatalka

widzę, ze szybko się rozkręcasz...

chudineze jak odejdzie na emeryturę, będzie miał godnego zastępcę :naughty:

Raczej ciebie bym obstawiał w tej roli :)

Wysłane z Tapatalka

Opublikowano
:polew: ale sobie piją z dziubków :polew:
Opublikowano
:polew: ale sobie piją z dziubków :polew:

Kazałem Ci wyjść z wątku spotów zamojskich, to teraz tu się przypałętałeś...

Zapraszam do LZ w drugą niedzielę miesiąca

Wysłane z Tapatalka

widzę, ze szybko się rozkręcasz...

chudineze jak odejdzie na emeryturę, będzie miał godnego zastępcę :naughty:

Raczej ciebie bym obstawiał w tej roli :)

Wysłane z Tapatalka

Nie ma takiej opcji. Jestem za mało dyspozycyjny i brakuje mi cierpliwości na głupotę niektótych forumowiczów - patrz cytat powyżej.

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew: dawno się tak nie uśmiałem :polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Napewno się wkoncu pokaże.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ktoś chętny na spocika w tym tygodniu?

Opublikowano
ktoś chętny na spocika w tym tygodniu?
dawaj pod teskacza w czwartek o 20
Opublikowano

Powitać wszystkich, nowy na linii. Chętnie podskoczę na spota ;) .... ale to za tydzień.

Opublikowano
  • Autor
ktoś chętny na spocika w tym tygodniu?
dawaj pod teskacza w czwartek o 20

Czy Ty czsem nie byłes na spocie ?? bo własnie a4 b6 ktos podjechał i odjechał po paru chwilach :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.