Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jo, jo specjalnie , chciałeś się dowartościować :grin:

Opublikowano

Piękniste autko. To jasne wnętrze trochę razi ale wypas auta zabija. Nawet blazerja mi tu pasuje. Tylko uchwyt na telefon out.

Opublikowano

Chciałeś wiedzieć ,to masz :D

Opublikowano
  • Autor

Piękniste autko. To jasne wnętrze trochę razi ale wypas auta zabija. Nawet blazerja mi tu pasuje. Tylko uchwyt na telefon out.

dzięki dzięki. Tak jak napisałem na początku : Kryterium szukania był właśnie jasny środek w skórze , a że się jeszcze trafił kolor który jest również piękny to co ja poradze :decayed: mogę się tylko cieszyć i to właśnie robie , choć i tak jeszcze dużo pracy trza włożyć w rezanko zaplanowanych modów.

Opublikowano

Widziana a4 nie raz na mieście, ładna sztuka :)

Opublikowano

bardzo ładne! wyślij fotkę do kalendarza na lipiec :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładne! wyślij fotkę do kalendarza na lipiec :naughty:

a dzięki dzięki , tylko którą ? :D

Opublikowano

Środek rzecz gustu ale z zewnątrz naprawdę ładnie! Gratki. Będę się rozglądał we Wrocławiu za nią.

Opublikowano
  • Autor

Środek rzecz gustu ale z zewnątrz naprawdę ładnie! Gratki. Będę się rozglądał we Wrocławiu za nią.

nie musisz się rozglądać , wystarczy na spota przyjechać :D zapraszamy :hi:

Opublikowano

bardzo ładne! wyślij fotkę do kalendarza na lipiec :naughty:

a dzięki dzięki , tylko którą ? :D

sam wybierz :D

Opublikowano
  • Autor

ja moge być za mało obiektywny :P powiedz które najlepsze to wyśle :hi:

Opublikowano

b.ładna furka,kolor super :thumbup1:,fajnie się prezentuje ....a środek kwestia gustu.

pomyśl o dystansach bo koła coś schowane :wink:

Opublikowano

Nieee no Panie fura jak się paczy :decayed:

Torpidooo :kox:

Opublikowano

No no całkiem ładna sztuka :D mój ulubiony kolor, szkoda tylko że ja nie dałem rady takiej ustrzelić :P

Opublikowano

Fura ja fura ale te krowy mmmmm :kox::D

A tak na poważnie ładna ładna ale Niemiec przyoszczędzić musiał , zamówił skóre komóre brał co chciał w salonie, szalał i sie przedstawiał... a na tyle korbe zostawił :wink:

Opublikowano
  • Autor

No no całkiem ładna sztuka :D mój ulubiony kolor, szkoda tylko że ja nie dałem rady takiej ustrzelić :P

brat bliźniak andr3ia ;) ma taki sam kolorek ;) tez mi sie mega podoba :D

Nieee no Panie fura jak się paczy :decayed:

Torpidooo :kox:

Krzycho no do Ciebie i Dońka to mi jeszcze brakuje ale powoli bede rezal tylko do mnie w kolor dostać to dramacik...

Opublikowano

PW Ci napisałem, masz grilla na sprzedaż w dziale sprzedam :D

Opublikowano

No no całkiem ładna sztuka :D mój ulubiony kolor, szkoda tylko że ja nie dałem rady takiej ustrzelić :P

brat bliźniak andr3ia ;) ma taki sam kolorek ;) tez mi sie mega podoba :D

Nieee no Panie fura jak się paczy :decayed:

Torpidooo :kox:

Krzycho no do Ciebie i Dońka to mi jeszcze brakuje ale powoli bede rezal tylko do mnie w kolor dostać to dramacik...

nuuuu baaa Panie jak się zachciało banana w środku to tera jeee :kox:

Opublikowano

chopin bierz lustro z kompasem ode mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chopin bierz lustro z kompasem ode mnie :decayed:

nie potrzebuje , bo mam kierunki na fisie :)

No no całkiem ładna sztuka :D mój ulubiony kolor, szkoda tylko że ja nie dałem rady takiej ustrzelić :P

brat bliźniak andr3ia ;) ma taki sam kolorek ;) tez mi sie mega podoba :D

Nieee no Panie fura jak się paczy :decayed:

Torpidooo :kox:

Krzycho no do Ciebie i Dońka to mi jeszcze brakuje ale powoli bede rezal tylko do mnie w kolor dostać to dramacik...

nuuuu baaa Panie jak się zachciało banana w środku to tera jeee :kox:

no o to chodzi właśnie , widziały gały co brały :grin: :grin: :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.