Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 1.8T + K04

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jezdzi ktos z was na k04 w b6 ? Jakie odczucia? Jaka moc po montazu mozna uzyskac? Jak z montazem? Podobno prawie p&p? Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i tylko tyle???

Opublikowano

Witam. Jezdzi ktos z was na k04 w b6 ? Jakie odczucia? Jaka moc po montazu mozna uzyskac? Jak z montazem? Podobno prawie p&p? Pozdrawiam

Najpierw uzupelnij profil.

Jezeli masz oske to 240kM wystarczy.

Opublikowano

Na dobrej oponie to i można ponad 240km mieć w FWD, choć wiadomo , na mokrym ESP będzie migać często :D

Opublikowano

Jesteś pewien ze ESP a nie przypadkiem ASR ???

Opublikowano

W ESP nie ma ASR ?

Opublikowano

Jednego w drugim nie ale razem tak.

ESP to system stabilizacji toru jazdy a ASR to system antypoślizgowy, zapobiegajacy utracie przyczepności podczas przyspieszania. ASR moze działać na auto poprzez przyhamowywanie kół lub ucinanie dawki paliwa. Wg mnie zupełnie zbędny system, lepszym rozwiązaniem i bardziej przydatnym jest EDS

Opublikowano

kolega dev ma racje

Opublikowano

Co Ty powiesz....

Opublikowano

Jak działa Ci ASR w aucie z ESP to miga Ci ESP :hi:

Opublikowano

Miga Ci kontrolka ktora jest wspolna dla ESP i ASR.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zalezy ktore k04 chcesz wsadzic jak z 2.0 tfsi to zapas jest do ponad 300 KM sam bede taka ladowal

Opublikowano

to szykuj na to z kilkanaście tysi zeby było dobrze zrobione

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wprowadzaj ludzi w błąd :)

Ty nie masz typowej k04 tylko turbo o wymiarach zbliżonych do Frankenturbo F21, które ma większy wlot niepasujący do standardowego dolotu (TIP) i też większą stronę wydechową. Takiej turbiny nie da się nigdzie kupić.

Kupienie k04 do wzdłużnego 1.8T czyli k04-015 jest nieopłacalne bo taniej wychodzi zrobienie hybrydy, ale o tym trzeba czytać we wcześniej przytoczonych tematach

Opublikowano

Nie wprowadzaj ludzi w błąd :)

Ty nie masz typowej k04 tylko turbo o wymiarach zbliżonych do Frankenturbo F21, które ma większy wlot niepasujący do standardowego dolotu (TIP) i też większą stronę wydechową. Takiej turbiny nie da się nigdzie kupić.

Kupienie k04 do wzdłużnego 1.8T czyli k04-015 jest nieopłacalne bo taniej wychodzi zrobienie hybrydy, ale o tym trzeba czytać we wcześniej przytoczonych tematach

Moge załatwić takową K04-15 po modzie ~frankenturbo zbliżone do takiego które ma Waldi :) 260km 370nm w zasięgu :D

Opublikowano
  • Autor

Witam :) panowie lata ktos z was moze na hybrydzie z Top-tune ? (Prosze mnie nie posadzac o reklame) firma twierdzi ze turbina wydoli do 290-300km oczywiscie ze mnienionymi wtryskami, dolotem i calym wydechem. Wszystko pasuje z miejsce seryjnej k03s tylko wlot do turbiny jest wiekszy i trzeba przerobic tip. Podobno sam uklad wirujacy ma potencjal do 350km jednak w 1.8t moc ogarnicza zeliwo turbiny. Szukam kogos kto to powierdzi, bo nie chce kupywac nowych wtryskow, robic nowego wydechu 2.5'', przerabiac dolot, zmieniac sprzeglo i dwumas zeby zalozyc to turbo, jechac na strojenie a tu zonk bo wyszlo 250km... Pozdrawiam

Opublikowano

skad mamy to wiedziec, podaj jaki wirnik zimny bedzie miala ta turbina konkretnie np 2277 i co zrobią z zeliwem czy jest toczone, czy wirnik seria, czy clipping jest zrobiony itp

nie sadze zeby wyszlo tyle ps, chyba ze zmienili zeliwo

zobacz na wynik gregor10.pl wyszlo 256ps na hybrydzie

Opublikowano
  • Autor

turbiny są zbudowane na kutym kole kompresji i wirniku wydechowym z inconelu. Postaram dowiedziec sie czegos wiecej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.