Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czekamy w napięciu :grin: Szanse nikłe , że pomoże ale może akurat. Ja myślę żeby swoje ecu oddac komuś do sprawdzenia. To pewniejsze od podmiany na inny używany. Tylko ten ktoś musi być super spec. Nie ma na forum nikogo od ecu?

Opublikowano

Przeplywka i czujnik temperatury ... mialem podobne objawy

Co do kola musisz piaste sprawdzic czy prosta jest .

Opublikowano
  • Autor

Skąd wiesz , że przepływka była uszkodzona ? Mierzyłeś przepływ czy sprawdzałeś ją w jakiś inny sposób?

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Sprawdzalem multimetrem tam z obrotami musi zmieniac sie napiecie od 0 do 5v

Tyle przeszlem z moim audi ze czasami mialem ochote siekiere w dach wbic ......

Opublikowano
  • Autor

A przepływ miałeś ok? Wstawiłeś używkę czy nową?

Opublikowano

Uzywana 50zl od 1.6 benzyna jest to samo . I ja taka mAm i zapie**** t

Przeplywka byla walnieta

Czujniki temperatury to wymieniam teraz sezonowo ... bo chinole na kacu chyba je robia z poniedzialku ...:) . Zawsze mi cyka teraz

Opublikowano

panowie ja też ostatnio miałem bicie w kole od kierowcy i po wyważeni nic nie pomogło dopiero gdy wymieniłem przegub wszystko jest cacy


ale też miałeś te wypadanie zapłonu i wina leżała w przepływce i czujniku chłodziwa

Opublikowano

Dokladnie tak

Chudy 30

Opublikowano
  • Autor

Przepływkę obstawiałem jako jedną z pierwszych ale poprawny przepływ mnie zmylił. Ciekawe czy przy złym napięciu zmienia się też przepływ

Opublikowano

Przeplyw sie nie zmienia tylko komp jest oklamywany

Opublikowano
  • Autor

I to mnie interesowało

Opublikowano

Mesiah sprawdzisz to a ja ecu i jutro daję znać a karolllll dał byś do siebie nr kom chcę pogadać

Opublikowano
  • Autor

Nie sprawdze dopóki nie dorobię kluczyków

Opublikowano

Masz nr chudy30 do mnie na prv

6904548060

690454806

Opublikowano

karollllllll dzięki


siema panowie wymiana ECU gówno dała była nawet podmieniana przepłwka zaraz jadę wymienić czujnik i zobaczę czy to coś da ale coś czuję że może być lipa


czyli nie ma gościa na tą bolączkę a nasi mechanicy lub elektronicy to sieroty

Opublikowano
  • Autor

Ja pierdziele. Wiedziałem. Teraz już w ogóle nie mam motywacji do ładowania kasy w szukanie usterki. Adaptacja przepustnicy robiona po każdej podmiance części?

Opublikowano

Panowie, adaptacja przepustnicy nic wam nie da. Tak, ona ma wpływa ale na pracę na biegu jałowym. Podczas jazdy nie ma żadnego znaczenia, bo wtedy przepustnica odczytuje tylko % otwarcia, nic nie reguluje. Więc śpiewki typu "adaptacja przepustnicy lekiem na wszystko" można sobie wsadzić między bajki - takie jest moje zdanie.

Opublikowano

no tak kolego to doradz co zrobić żeby wykasować wypadanie zapłonu,a jutro dopiero włożę nowy czujnik temperatury chłodziwa i zobaczymy jeszcze


bo jak na razie to wszyscy rozkładają ręce i są zieloni co do tego błędu i nie wiadomo co z tym zrobić

Opublikowano
  • Autor

Panowie, adaptacja przepustnicy nic wam nie da. Tak, ona ma wpływa ale na pracę na biegu jałowym. Podczas jazdy nie ma żadnego znaczenia, bo wtedy przepustnica odczytuje tylko % otwarcia, nic nie reguluje. Więc śpiewki typu "adaptacja przepustnicy lekiem na wszystko" można sobie wsadzić między bajki - takie jest moje zdanie.

Mój problem dotyczy przede wszystkim biegu jałowego.

Kolego Labiel oświeć mnie. Wygadałeś się w innym wątku , że swapowałeś ADR'a na APU. Ile to tak na prawdę roboty? Wiązka została oryginalna? Chyb może tylko trzeba założyć komputer na 5 wtyczek w naszym wypadku. Jak z przejściem z jeden cewki na 4? Może można zostać przy jednej? Jak ogólnie to ocenisz?

Opublikowano

Ja robiłem najtrudniejszego z możliwych swapów jaki jest w B5 jeśli chodzi o 1,8/1,8t. To znaczy, ja mam przedlifta a dawca był po II lifcie. Całkiem inna instalacja, inne kostki, inne immo itp. Ja miałem anglika na części, więc nie bawiłem się w półśrodki tylko przekładałem wsio jak leci. Pod maską nie licząc układu wspomagania i abs wszystko mam od polifta. Zreszta aktualnie w srodku polowa i stalacji i wyposazenia tez jest od polifta. Musialem tez zmieniac pedal gazu na poliftowy z potencjometrem. Najprostrzy swap jest w przedliftach. Zmieniajac na jakiegos AEB tak czy siak musisz zmienic instalacje silnika - jest calkiem inna. Cewki oczywiscie tez do zmiany. Po za tym lepiej miec 4 osobne niz jedna podwujna.

Sorki za brak pl znakow.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.