Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Panowie, które 19''?


krotki

które felgi ???  

  1. 1. które felgi ???



Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, pokaż nam najpierw swój samochód, bo jak sam widzisz na fotkach, dwie felgi pasują do różnych stylów samochodu.

Tomason - święcą się jak psu... Do czarnego Audi z chromowanymi lusterkami jako tako pasują. To jednak nie mój styl - błyszczy się wszystko. Zadanie - rzucać się w oczy.

Szare Audi jest "cicho-ciemne". Nic się nie błyszczy i tutaj MTMy są jak ulał.

Mój typ - MTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle te felgi MTM i te felgi na tej szarej A4 to dwa różne modele felg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te MTM wyglądaja jak felgi RS B5 lub jak kto woli s line B6 tylko bez dekielka :audi: . Ale te MTM :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim rozmiarze to już chyba nie ma znaczenia jakie fele bo i tak będą sie zajo prezentować :hi:

nawet te co ma zdeniu w podpisie mi sie nie podobają a w takim rozmiarze robią wrażenie , także bierz według uznania bo i tak będzie super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

A mozna wiedziec ile te MTMy maja kosztowac???? Bo jezeli cena nie przekracza 5tysiakow za komplet tylko tak jak jeden z przedmowcow napisal 1500zeta(chinszczyzna) to nie ma co brac. Sam mialem pakowac 20' MTMy do zony :a4fan: ,ale jak uslyszalem 8.5tys za komplet to prawie mnie szlag trafil :slina:

ps. Ja bym wybral MTMy, choc napewno do nie wszystkich kolorow nadwozia beda pasowac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna wiedziec ile te MTMy maja kosztowac????

6300 PLN :decayed:

-brawa dla Pana Prezesa :notworthy: -jako pierwszy zorientował się że na aucie są inne fele niż na zdjęciu... (te na aucie mają o 1 ramie więcej - przepraszam panowie ale nie mogłem nigdzie znalezć B6 z 9-cio ramienną felgą MTM-a - co do ceny to też strzał w 10 - dokładnie 464 euro sztuka + koszt wysyłki jakieś 90 euro... - co do Tomasonów - komplet 2900zł + 300zł dostarczenie do domu :mysli:

- jak widzicie ceną różnią się dość znacznie - sam nie wiem czy MTM-y podobają mi się aż 2xbardziej :co:

echhhhh.... :strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomason :) Ładnie się prezentują, ale wszystko zależy od koloru auta i od stylu w jakim masz autko zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bałbym się zakładać 19'' nie z najwyższej półki na nasze drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...