Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip Bez Hamowni 1.8T


radi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisalem ostatnio do gości co zajmują się chip tuningiem w Irlandii bo tam mieszkam,ze chce zrobić program pod K03s i wtryski 380cc itd.,ponieważ chłopaki maja hamownie tylko 2wd,a ja ma quattro to będą go stroić pod AFR (Air Fuel Ratio) na drodze , podobno zgrywają mape -modyfikują ja ,a potem ewentualnie jakies poprawki na drodze, co to znaczy ze będą go stroić pod AFR i czy w ogóle jak tak pisza to maja pojecie o chip tuningu?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy maja pojecie to ci nikt nie powie.. takie strojenie jest możliwe i hamowania nie jest niezbedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą stroić na AFR-ce to może byc,ewentualnie można później zlogować stukowce czy nie cofają sie zapłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz do PL aBLBO PRZYPŁYN PROMEM I ZROB PROGRAMU U GREGOR10 , jedyny plus irlandii w tuningu to wilgotnosc powietrza , osobcie nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PL u GREGOR10 był by najlepszy pomysl, ale licząc droge w jedna strone 2400 km paliwo ok 300e plus prom irlandia-francja 200e x 2 wychodzi 1000e,a jak na razie się samochodem nie wybieram bo za duże koszta i brak czasu, wole samolotem za 100e w jedna strone :) może uda mi się poszukać kogos kto ma hamownie 4x4 i zna się na rzeczy, albo zaryzykować, a potem porobić logi, i zobaczyć co się dzieje z autem

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytales pierwszy post? Chlopak mieszka w irlandii, co do pytania da sie jak najbardziej zrobic soft bez hamowni, logi dynamizne wiecej mowia niz hamownia, jak tuner ma pojecie to zrobi bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na drodze można tak samo wystroić jak na hamowni. Jedyny problem to zajmuje to więcej czasu.

Więc nie wiem po co się tak upierasz żeby jechać do kogoś kto ma hamownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a jak ktoś ma dynometa przenośnego to też strojenie tylko na drodze... I bardziej można oszukać klienta wynikiem. Bo logów nie spreparujesz tak jak wynik z hamowni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kresek ma duże, a co do softów to kto wie jak nikt ich nie widział nie wspominając o logach. ;)


Czy na rolkach czy na Dynomecie tu i tu możesz oszukać...ale po co żeby oko nacieszyć?? :facepalm:

Widzę, że troszkę słabo u Ciebie ze zrozumiałym czytaniem... Chodziło o to, że na hamowni można oszukać i niema znaczenia na jakiej, a logi prawdę powiedzą.

Edytowane przez Galetto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kresek ma duże, a co do softów to kto wie jak nikt ich nie widział nie wspominając o logach. ;)

Czy na rolkach czy na Dynomecie tu i tu możesz oszukać...ale po co żeby oko nacieszyć?? :facepalm:

Widzę, że troszkę słabo u Ciebie ze zrozumiałym czytaniem... Chodziło o to, że na hamowni można oszukać i niema znaczenia na jakiej, a logi prawdę powiedzą.

O moje czytanie ze zrozumieniem się nie martw :decayed: Odpisywałem z telefonu jadąc samochodem więc się musiałem rozproszyć i nie to napisałem co miałem na myśli.Co do logów to się zgodzę że prawdę powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kresek ma duże, a co do softów to kto wie jak nikt ich nie widział nie wspominając o logach. ;)

Czy na rolkach czy na Dynomecie tu i tu możesz oszukać...ale po co żeby oko nacieszyć?? :facepalm:

Widzę, że troszkę słabo u Ciebie ze zrozumiałym czytaniem... Chodziło o to, że na hamowni można oszukać i niema znaczenia na jakiej, a logi prawdę powiedzą.

I o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...