Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip Bez Hamowni 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pisalem ostatnio do gości co zajmują się chip tuningiem w Irlandii bo tam mieszkam,ze chce zrobić program pod K03s i wtryski 380cc itd.,ponieważ chłopaki maja hamownie tylko 2wd,a ja ma quattro to będą go stroić pod AFR (Air Fuel Ratio) na drodze , podobno zgrywają mape -modyfikują ja ,a potem ewentualnie jakies poprawki na drodze, co to znaczy ze będą go stroić pod AFR i czy w ogóle jak tak pisza to maja pojecie o chip tuningu?

pozdr

Opublikowano

to czy maja pojecie to ci nikt nie powie.. takie strojenie jest możliwe i hamowania nie jest niezbedna

Opublikowano

Jeżeli będą stroić na AFR-ce to może byc,ewentualnie można później zlogować stukowce czy nie cofają sie zapłony.

Opublikowano

przyjedz do PL aBLBO PRZYPŁYN PROMEM I ZROB PROGRAMU U GREGOR10 , jedyny plus irlandii w tuningu to wilgotnosc powietrza , osobcie nie polecam

Opublikowano
  • Autor

w PL u GREGOR10 był by najlepszy pomysl, ale licząc droge w jedna strone 2400 km paliwo ok 300e plus prom irlandia-francja 200e x 2 wychodzi 1000e,a jak na razie się samochodem nie wybieram bo za duże koszta i brak czasu, wole samolotem za 100e w jedna strone :) może uda mi się poszukać kogos kto ma hamownie 4x4 i zna się na rzeczy, albo zaryzykować, a potem porobić logi, i zobaczyć co się dzieje z autem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jedz do dynosoftu w katowicach maja hamownie 4x4

Opublikowano

Czytales pierwszy post? Chlopak mieszka w irlandii, co do pytania da sie jak najbardziej zrobic soft bez hamowni, logi dynamizne wiecej mowia niz hamownia, jak tuner ma pojecie to zrobi bez problemu.

Opublikowano

Auto na drodze można tak samo wystroić jak na hamowni. Jedyny problem to zajmuje to więcej czasu.

Więc nie wiem po co się tak upierasz żeby jechać do kogoś kto ma hamownie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hehe, a jak ktoś ma dynometa przenośnego to też strojenie tylko na drodze... I bardziej można oszukać klienta wynikiem. Bo logów nie spreparujesz tak jak wynik z hamowni. ;)

Opublikowano

Czy na rolkach czy na Dynomecie tu i tu możesz oszukać...ale po co żeby oko nacieszyć?? :facepalm:

Opublikowano

Jak kto po co reklama dzwignią handlu :-)

Opublikowano

a gregor naprawde ma takie pojecie co do chiptuningu

Opublikowano

Do kresek ma duże, a co do softów to kto wie jak nikt ich nie widział nie wspominając o logach. ;)


Czy na rolkach czy na Dynomecie tu i tu możesz oszukać...ale po co żeby oko nacieszyć?? :facepalm:

Widzę, że troszkę słabo u Ciebie ze zrozumiałym czytaniem... Chodziło o to, że na hamowni można oszukać i niema znaczenia na jakiej, a logi prawdę powiedzą.

Edytowane przez Galetto

Opublikowano

Do kresek ma duże, a co do softów to kto wie jak nikt ich nie widział nie wspominając o logach. ;)

Czy na rolkach czy na Dynomecie tu i tu możesz oszukać...ale po co żeby oko nacieszyć?? :facepalm:

Widzę, że troszkę słabo u Ciebie ze zrozumiałym czytaniem... Chodziło o to, że na hamowni można oszukać i niema znaczenia na jakiej, a logi prawdę powiedzą.

O moje czytanie ze zrozumieniem się nie martw :decayed: Odpisywałem z telefonu jadąc samochodem więc się musiałem rozproszyć i nie to napisałem co miałem na myśli.Co do logów to się zgodzę że prawdę powiedzą.

Opublikowano

Do kresek ma duże, a co do softów to kto wie jak nikt ich nie widział nie wspominając o logach. ;)

Czy na rolkach czy na Dynomecie tu i tu możesz oszukać...ale po co żeby oko nacieszyć?? :facepalm:

Widzę, że troszkę słabo u Ciebie ze zrozumiałym czytaniem... Chodziło o to, że na hamowni można oszukać i niema znaczenia na jakiej, a logi prawdę powiedzą.

I o to chodzi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.