Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to kto dzisiaj był :?:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nonilion, Zjawkowy i Ja :decayed: ..... a i jeszcze jakas panna Xtrailem sie pucowala :polew:

Opublikowano

pogoniliście ją?

:polew:

Opublikowano

ha ha ha bardzo śmieszne :tongue4: :tongue4: :tongue4:

żałujcie, że Was nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

30ccb93dd52a6966m.jpg

Opublikowano

ok :)

Opublikowano

Grubo było :) Dzięki za spot. :hi: Pozdroofka i przyczepności życzę.

Opublikowano

No Panie i Panowie, ale sniegiem doje....o :D

Opublikowano

No Panie i Panowie, ale sniegiem doje....o :D

Co ty pier**lisz tylko 1.5 godziny z osowej do witomina :polew: :polew: :polew:

Gorzej mieli ludki co na estakadzie stali w strone gdanska ... tir w poprzek zaraz za zjazdem na obwodnice, ludzie z buta dygali :decayed:

Opublikowano

dobrze, że na transport miejski się przesiadlam, bo słyszałam, że droga z gdańska do gdyni zajmowała 2h :kox: :kox:

Opublikowano

No Panie i Panowie, ale sniegiem doje....o :D

Pewnie siedzisz w domu i patrzysz przez okno zdziwiony :D :D :D

fajnie jest można tczwórką bokami polatać :decayed:

Opublikowano

No Panie i Panowie, ale sniegiem doje....o :D

Pewnie siedzisz w domu i patrzysz przez okno zdziwiony :D :D :D

patrzy i myśli skąd na jutro marchewki weźmie :cool1:

...bo na giełdę nie dojedzie :tongue4:

Opublikowano

petarda :> ulice białe :naughty: z Przymorza do Sopotu właśnie jechałem... policjant chciał zaszpanować i stanął w poprzek niepodległości :decayed: :decayed:

Opublikowano

hejka

nawiazujac do zimy to wiecie gdzie mozna odmrozic plyn do spryskiwaczy? bo sie mi ostal letni ;(

a moze jakas dolewka czegos rozwiazuje problem? :rolleyes:

pozdr

s.m

Opublikowano

A jakiej pojemności masz zbiornik na spryski i ile zostało Ci tego letniego w zbiorniku ? Musiał byś polatać autem tak żeby letni się rozpuścił i albo całego wypsikać normalnie spryskiwaczem albo zapodać koncentrat (z ASO lub inny)

Opublikowano

alvaro :co:

coś mi to mówi :mysli:

Opublikowano

Tomeks ??? znałem kiedyś gościa Tomeks32 ale to chyba nie Ty - tamten miał w Avatarze bardziej nakoksowanego gościa... hehe :decayed::polew:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 12:45_________________________________________________Ładną mam fotkę w Avatarze ??

Opublikowano

wiesz,latka lecą,czasu brak,coraz rzadsze wizyta na siłce :confused4:

przez to trochę mi triceps i kaptury spadły :disgust:

:decayed:

Opublikowano

A jakiej pojemności masz zbiornik na spryski i ile zostało Ci tego letniego w zbiorniku ? Musiał byś polatać autem tak żeby letni się rozpuścił i albo całego wypsikać normalnie spryskiwaczem albo zapodać koncentrat (z ASO lub inny)

zostala mi z polowa zbiorniczka

a nie wiecie gdzie jest jakis garaz gdzie jest + temperaturka? postawilbym autko na pare godzin i juz bo jezdzac to chyba z 200km musialbybm walnac zeby sie odmrozil ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.