Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga Uwaga!!!!!!

W z wiązku, iż jutro na skwerze jest festyn z okazji św. Jana i od kilku dni chłopaki męczą się z ustawianiem na nim sceny, istnieje opcja, iż nie wpuszczą nas na skwerek :( Więc proponuje zmienić od razu miejsce bo jutro może być z Tym problem. Ja wstępnie proponuje polanke redłowską :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uwaga Uwaga!!!!!!

W z wiązku, iż jutro na skwerze jest festyn z okazji św. Jana... istnieje opcja, iż nie wpuszczą nas na skwerek... Ja wstępnie proponuje polanke redłowską :)

Niedobrze jak nie będą wpuszczać :thumbdown:

Za kilka minut wyjeżdzam to ewentualnie proszę o info via sms (kontakt a Assistance) o zmianie lokalizacji

Opublikowano

polanke redłowską :)

a gdzie to :naughty:

prosze o mapke

Opublikowano

Na mapce, którą wrzuciłeś Piłsudskiego w stronę bulwaru, na końcu w prawo w Prusa i trzymając się lewaj do końca wzdłuż nabrzeża. :mysli:

Opublikowano

ja o 2. wyjeżdżam do Niemiec także sory ale nie dam rady a widzę że się kroi największy spot w historii... :( czekam na fotki i pozdrawiam wszystkich :audi: maniaków !!!

Opublikowano
  • Autor

UWAGA PANOWIE, mam(y) ważny komunikat !

siedzimy w Coffee Heaven, przyjezdzajcie ! :)

są :

spedyt,

brynia z rodziną

zdeniu ze swoją panią

pre_pl

Opublikowano

no bylo całkiem miło :oklaski:

co do Bryni :mysli:

to nie zwykła kobiałka to szalona maniaczka motoryzacji :dance: :th:

wielu Panów może tylko pozazdrościć jej wiedzy technicznej :thumbup:

a i Przemuś dzieki swojej nowej zabawce potwierdził przebieg w moim autku

tak więc mam chyba pewność że nie było cofany :thumbup:

do miego zobaczenia :hi:

Opublikowano

Fotów ni macie?

Opublikowano

No właśnie co z fotkami? Znów fotoaparatów zbrakło? :wink4: Już za tydzień i ja się zwiozę do 3miasta także na kolejnym spocie już być może i mi uda się być :dance:

Opublikowano

Nie ma fotek bo leniucha Mateo nie było. :audi: Pewnie robił ognisko :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

nie ma, nie ma foto bo padało :P

Opublikowano

fotki są ale tylko uczestników bez aut :cool:

wieczorkiem zapodam (jak nie zapomnę :D)

Opublikowano
  • Autor

fotki są

yyyy :blink: a kiedy było cykanie ? :mysli:

Opublikowano

yyyy :blink: a kiedy było cykanie ? :mysli:

ojojoj :polew: ta kawka to chyba była z prądem :D

było kolego było cykanko :dance:

Opublikowano

Nie ma fotek bo leniucha Mateo nie było. :audi: Pewnie robił ognisko :thumbdown:

Hola Hola kolego, niebyłem bo niemogłem i niemówiłem, że będę :bicz2: Miałem impreze rodzinną 3w1 dlatego nie mogłem.

Opublikowano

Siema All,,, po ostatnim moim wyjeździe do Sopotu dostałem ( już nie pamiętam od kogo ale z waszej grupy) opier*l że nie dałem znaku zycia że będę na Waszym terenie. Więc teraz daję. 6,7,8 jestem z kobietą w Sopocie i z miłą chęcia spotakm się z Wamii wymienię kilka spostrzeżeń na temat A4 :dance:

Jeżeli są jacyś chętni na spotkanie to piszcię albo na pw albo tutaj :)

Pozdrawiam

Hornet

Opublikowano

Witam Panowie, kiedy robicie nastepnego SPOTA ?? BO wybieram sie w Wasze okolice na urlopik a dokładnie do Jastrzębiej , bede od 1 Lipca do 14 stego wiec moze mi sie uda zobaczyć z Wami heheh Miron78 tez bedzie w okolicach Ustka to pewnie tez by podjechał.....Biore kompa wiec bede na bieżąco heheh pozdrowionka

Opublikowano

Witajta wszystkim !!! no właśnie pomyślcie o jakimś spociku ja będę od 30.06 do 09.07 w Ustce. Z Cuberem jestem w kontakcie więc ustalcie coś w większym gronie i dajcie znać.

Sprawdzimy tą Waszą organizację :>przedstawiciele KR i SK już się wpisali na listę obecnych. [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2007, 11:47 _________________________________________________PS. Tylko nie róbcie spota gdzieś, gdzie musielibyśmy robić dużo km ( troche już będziemy meli za sobą ) zadbajcie o nasze portfele hehehe

Opublikowano

Miron ja od 7 jestem w Ustce to bedziemy sasiadami :thumbup:

Opublikowano

miron78 , Lukas to będziecie ode mnie jakies 18km to musimy się spotkać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.