Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co my mamy powiedziec jak bede jechal z zamoscia cos pewnie z 900kilosow miron ma podobnie :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słupsk jeszcze, jeszcze, ale Ustka to faktycznie troszkę daleko.... :confused4:

Opublikowano

Słupsk jeszcze może być - a tak wogóle to my goście jesteśmy i na przychylność liczymy :>.

A tak wogóle co to za kapryszenie : jeden widzę ma diesla a drugi 1.6+lpg - Lukas pożycz im furke niech sobie zatankują i przejadą dla porównania 100 km to odrazu wsiądą w swoje furki i bez gadki do Ustki przyjadą.

Opublikowano

Jaki portwel , taki samochód :bicz3:

Opublikowano

Słupsk jeszcze, jeszcze, ale Ustka to faktycznie troszkę daleko.... :confused4:

co Ty pitolisz, Ustka jest 18km od słupska , co to za odleglość :shocked:
Opublikowano

no ok jak juz tak pitolicie to te 18 kilosow my zrobimy i bedziemy na herbacie u Zdenia :drunk:

Opublikowano

To wszyscy pojedziemy do Zdenia na herbate :naughty:

Opublikowano

co Ty pitolisz, Ustka jest 18km od słupska , co to za odleglość :shocked:

Mapy przed oczami nie miałem to mi się popitoliło :notworthy:

Może być Ustka!

Opublikowano

Mapy przed oczami nie miałem to mi się popitoliło :notworthy:

Może być Ustka!

Mateo może zrzucimy się na wache i pojedziemy jednym :a4fan:

Opublikowano

Mateo może zrzucimy się na wache i pojedziemy jednym :a4fan:

Rada plemienia stwierdziła, że jak coś to jedziemy na cały dzień. Możemy was/ciebie zabrać jak się zmieścicie :D

Opublikowano

no ok jak juz tak pitolicie to te 18 kilosow my zrobimy i bedziemy na herbacie u Zdenia :drunk:

nie widzę problemu :evil:
Opublikowano

OK Panowie - ja się pakuje i dziś wyruszam i równocześnie urywa mi się kontakt z netem więc liczę na info SMS co do konkretów zlociku ( Zdeniu masz mój nr więc czekam na info a z Lukasem i Cubrem jestem w kontakcie ) - pozdrawiam i do zobaczenia :a4fan:

Opublikowano

Zdeniu masz mój nr więc czekam na info

łokey :cool:
Opublikowano
  • Autor

uwaga, uwaga panowie : mam ważny komunikat ...

Dośc słaby mam kontakt z internetem ostatnio, więc raz mi tu pisac jaka data jest ustalona ?

Bo moze zdaze wrócic z południa kraju :thumbup:

Opublikowano

uwaga, uwaga panowie : mam ważny komunikat ...

Dośc słaby mam kontakt z internetem ostatnio, więc raz mi tu pisac jaka data jest ustalona ?

Bo moze zdaze wrócic z południa kraju :thumbup:

7.07.07 Słupsk/Ustka godz. do ustalenia :th:

Opublikowano

7.07.07 Słupsk/Ustka godz. do ustalenia

No ja niestety bede w tym dniu na podlasiu takze odpadam :confused4:

Opublikowano

a ja dziś wyjeżdżam do 3 miasta ale do Słupska/Ustki w sobotę nie będę mógł przyjechać niestety...

Opublikowano
7.07.07 Słupsk/Ustka godz. do ustalenia

Tego dnia w 3 mieście będę wiec chyba nici ze spota bo do Ustki to nie dojadę.

Opublikowano

W związku z powyższym może rada starszych podejmie decyzję co do konkretów? :mysli:

Opublikowano

No mysle ze z Mironem i ze Zdeniem jakos sie stykniemy w Ustce jestem od 7 do 14 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.