Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedyny mądry czlowiek od autmatow ktorego z czystym sumieniem polecam to Paweł Ignaciuk. ma warsztat o nazwie auto-mat w gdańsku oliwie..

chlop ma wielka wiedze w temacie TIPow i do tego na pewno Cie nie nakreci na jakas niepotrzebna naprawe.

tu chyba aktualne dane z jakiegos inengo forum:

Marek3003 - 2009-03-13, 12:27

Temat postu: ASB GDAŃSK

--------------------------------------------------------------------------------

Bardzo polecam:

AUTO MAT PAWEŁ IGNACIUK AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW

GDAŃSK OLIWA UL KWIETNA 1

58 552 37 02 501 535 485 OD 9 DO 17

BARDZO DOBRY FACHOWIEC Z NIESAMOWITĄ WIEDZĄ.

dzięki OLO, własnie mój mechanik też mi ich polecał i tam też się wybiorę, bo jak to asb z tczewa, to co sie reklamuje, to na pewno nie są najlepsi, bo sława najlepszych rozchodzi się pocztą pantoflową :kox: :kox: :kox: :kox:

dziekować :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Olo kiedy się pojawisz ?

Opublikowano

WSZYSTKIM ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ! ! ! :drunk:

Opublikowano

Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010

2623356fodkdto1ss.gif w358.png

Opublikowano

jedyny mądry czlowiek od autmatow ktorego z czystym sumieniem polecam to Paweł Ignaciuk. ma warsztat o nazwie auto-mat w gdańsku oliwie..

chlop ma wielka wiedze w temacie TIPow i do tego na pewno Cie nie nakreci na jakas niepotrzebna naprawe.

tu chyba aktualne dane z jakiegos inengo forum:

Marek3003 - 2009-03-13, 12:27

Temat postu: ASB GDAŃSK

--------------------------------------------------------------------------------

Bardzo polecam:

AUTO MAT PAWEŁ IGNACIUK AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW

GDAŃSK OLIWA UL KWIETNA 1

58 552 37 02 501 535 485 OD 9 DO 17

BARDZO DOBRY FACHOWIEC Z NIESAMOWITĄ WIEDZĄ.

w multitroniku nie chciał nawet oleju wymienić :wink4:

Ten z Wejherowa zajmuje się głównie multi :cool1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:23_________________________________________________DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA :hi:

Opublikowano

nie tyka multi. to fakt. zajmuje sie tym na czym sie za***iście zna czyli klasycznymi automatami...

aha bo dopiero doczytałem..

Alvaro zadzwonie i sie konkretnie ustawimy bo jakos mi nie idzie ten wyjazd. ale na dniach bede na bank :hi:

Opublikowano

Szampańskiej Zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku :!:

vv23.gif

Opublikowano

jedyny mądry czlowiek od autmatow ktorego z czystym sumieniem polecam to Paweł Ignaciuk. ma warsztat o nazwie auto-mat w gdańsku oliwie..

chlop ma wielka wiedze w temacie TIPow i do tego na pewno Cie nie nakreci na jakas niepotrzebna naprawe.

tu chyba aktualne dane z jakiegos inengo forum:

Marek3003 - 2009-03-13, 12:27

Temat postu: ASB GDAŃSK

--------------------------------------------------------------------------------

Bardzo polecam:

AUTO MAT PAWEŁ IGNACIUK AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW

GDAŃSK OLIWA UL KWIETNA 1

58 552 37 02 501 535 485 OD 9 DO 17

BARDZO DOBRY FACHOWIEC Z NIESAMOWITĄ WIEDZĄ.

w multitroniku nie chciał nawet oleju wymienić :wink4:

Ten z Wejherowa zajmuje się głównie multi :cool1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:23_________________________________________________DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA :hi:

Gili bardzo na temat, szczególnie, że ja mam tipa :polew: :polew: :polew: :polew:

NAJLEPSZEGOO W NOWYM ROKU DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

LrFkJ.jpg

Opublikowano

kochani,wszystkiego co najlepsze :)

Opublikowano
34dih47.jpg
Opublikowano

Gili bardzo na temat, szczególnie, że ja mam tipa

Jedź lepiej sprawdź co masz :decayed: :decayed:
Opublikowano
:siema: w Nowym Roku :!:
Opublikowano

elo parówy :hi:

kacyk?

Opublikowano

elo parówy :hi:

kacyk?

:hi: :hi: :hi:

umieeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaam :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

umieeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaam :kox: :kox: :kox: :kox:

a mówiłem, że kup sobie tylko 0,7 l a nie cały karton wódy

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

umieeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaam :kox: :kox: :kox: :kox:

a mówiłem, że kup sobie tylko 0,7 l a nie cały karton wódy

przepraszam Tato, już nie będe :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Najlepszego w Nowym Roku Dla Wszystkich

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

umieeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaam :kox: :kox: :kox: :kox:

a mówiłem, że kup sobie tylko 0,7 l a nie cały karton wódy

przepraszam Tato, już nie będe :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Tatoooo ? :slina:

Czy Antonio nie zapinał Cie VAGiem na spotach ? :shocked:

masakra :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.