Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to mi smaka zrobiliśta :slina:

Ja w Trójmieście tylko Bronsona widzę auto....

:decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to mi smaka zrobiliśta :slina:

Ja w Trójmieście tylko Bronsona widzę auto....

:decayed:

Hehehe... ja to dopiero pierwszy raz spotkałem kogoś z klubowiczów ;) A A4 to w trójmieście jak zauważyłem wcale mało nie ma, tylko coś się chyba do klubu nie garną ;)

Opublikowano

Goodspit

tylko coś się chyba do klubu nie garną wink

a jak już nawet są to też na spoty nie przyjeżdżają... :thumbdown:

Opublikowano

Ja w Trójmieście tylko Bronsona widzę auto....

i wzajemnie, ale na samych Długich Ogrodach z reguły co najmniej 5-6 :a4fan: stoi.. muszę kalendarzyki powkładać za wycieraczkę...

Opublikowano

Przemas kupuje radio ?? czyżbyś się do niego przekonał ?? :>

Opublikowano
  • Autor

Przemas kupuje radio ?? czyżbyś się do niego przekonał ?? :>

do tego modelu akurat nie...

Jeszcze myślę, co zrobić z anteną, mam dwie upatrzone, ale...

brzydko auto wygląda jak cholera z "takim czymś"... feee :confused4:

Opublikowano

to kup taką króciutką PRESIDENT Georgia jest na prawdę króciutka a i tak pytasz zawsze czy stoją PIESKI jak się mijasz z kimś u kogo widzisz CB więc wystarczy... http://www.allegro.pl/item230701965_antena_magnetyczna_cb_president_georgia_promocja.html

Opublikowano
  • Autor

to kup taką króciutką PRESIDENT Georgia jest na prawdę króciutka a i tak pytasz zawsze czy stoją PIESKI jak się mijasz z kimś u kogo widzisz CB więc wystarczy... http://www.allegro.pl/item230701965_antena_magnetyczna_cb_president_georgia_promocja.html

nad takimi będę się zastanawiał:

http://www.allegro.pl/item228791644_antena_cb_president_florida_gwarancja_.html

http://www.allegro.pl/item229992814_wilson_little_will_magnesowa_extraklasa.html

:>

Opublikowano

ja mam florydęale zastanawiam się nad tą króciutką albo tym takim "ręcznym" CB

Opublikowano
  • Autor

no ale Twoja jest krótka już, te ręczne jakoś mnie nie przekonują....

Opublikowano

ale pieski nie lubią tych u których widzą anteny na dachu - robią się wtedy nadgorliwi... :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale pieski nie lubią tych u których widzą anteny na dachu - robią się wtedy nadgorliwi... :kox:

no własnie, dlatego ma być dyskretna - w d*pie mam to, że nie będę słyszeć co jest za 5km... :P

Uwaga Panowie, mam ważny komunikat :

Czy ktoś jest chętny na jakiś semi-grupowy zakup czegoś z Motula ? Może olej, może coś innego ?

Będę kupował, więc mniej za przesyłkę byłoby

dziękuję za uwagę :wink4:

Opublikowano

Witam Kolegów,

Jak to dziś z tym spocikiem na Skwerku? Tylko tam, czy przejażdżka gdzieś dalej? Pytam, bo mam ochotę dołączyć, ale dopiero około 18-18.30 dam radę dojechać.

Pozdrawiam

Wojtek

Opublikowano
  • Autor

tylko tam, dawno Cię nie było Nonilion, także dobrze będzie jak się pojawisz :gwizdanie:

:thumbup:

Jak sam widzisz, zaszły dość znaczne zmiany w brykach kolegów, więc będzie można

popatrzyć na ich paździochy ;)

Opublikowano

Dziękujemy :hi: za spota :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

kurna, tłumaczę żonie jaki "fajny kosmos" ma mydło w aucie, a łona jakoś tak dziwnie na mnie patrzy :)

Gratulację mateo i mydlo : fajne, zadbane furki :th:

Opublikowano

A ja dopiero dotarłem do domu :> I za chwilie na popijawe wybywam. Spocik udany. Nawet 2 nowe twarze się pojawiły

Opublikowano

Byłem, zobaczyłem, poznałem i pewnie następnym razem też wpadnę.

Pozdrawiam

Opublikowano
:quattro: było miło ale sie skończyło czekam na fotki pozdrawiam Regi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.