Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękna A3, mojej żonie pokazałem to zaczęła marudzić że też by taka jej się marzyła ;)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to my z Mydłem zaliczyliśmy dzisiaj mini spota na Skwerku... :polew: (oj będzie nie długo następne RNS-E w ekipie pomorskiej... :thumbup: )

Opublikowano

no to my z Mydłem zaliczyliśmy dzisiaj mini spota na Skwerku... :polew: (oj będzie nie długo następne RNS-E w ekipie pomorskiej... :thumbup: )

i w najbliższym czasie chyba jeszc ze jedno rns-e :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

no to my z Mydłem zaliczyliśmy dzisiaj mini spota na Skwerku... :polew: (oj będzie nie długo następne RNS-E w ekipie pomorskiej... :thumbup: )

czekajta na mnie :) najwyżej przesunę inne bzdety :decayed:

Opublikowano

spoko spoko damy radę... :wink4:

Opublikowano

O kurde:/ Dzieki Zdeniu za oferte ale niestety przeczytalem Twojego posta dopiero dzisiaj bo mialem kilkudniowa przerwe w dzialaniu neta:( A szkoda wielka bo skusilbym sie na Twoja oferte a tak kupilem juz kayaby, trudno sie mowi ale troche zal tej stowki ktora by w kieszeni zostala jakbym wzial bilsteiny :)

Opublikowano

no to my z Mydłem zaliczyliśmy dzisiaj mini spota na Skwerku... :polew: (oj będzie nie długo następne RNS-E w ekipie pomorskiej... :thumbup: )

A no bedzie tylko cięcie tunelu mnie przeraża. :confused4:

Opublikowano

mydlo

A no bedzie tylko cięcie tunelu mnie przeraża. confused4

nie bój nic jakoś dasz radę :wink4:

Opublikowano

sluchajta ludzie trzeba sie spotkac bo niedlugo bedzie jaies swieto i znow weekend bedzie stracony wiec moze spotkajmy sie w srode o 1800 na skwerku co, konu pasuje taki termin :quattro:

Opublikowano

bardziej pasuje mi 20 w środe

Opublikowano
  • Autor

a jakie to święta będą w najbliższe soboty ? :mysli:

Opublikowano

sluchajta ludzie trzeba sie spotkac bo niedlugo bedzie jaies swieto i znow weekend bedzie stracony wiec moze spotkajmy sie w srode o 1800 na skwerku co, konu pasuje taki termin :quattro:

No Bartti10 coś się dawno nie odzywałeś. Mi tamśroda ok 20 pasuje. Ale tak jak pisał Przemas w sobote żadnego śwęta nie ma.

Opublikowano

Panowie to jak z ta sroda w koncu? Bo widze ze panuje tu cisza od kilku dni:)

Opublikowano

jak z ta sroda w koncu?

kto ma święta w sobotę, przyjeżdża w środę na 20

Opublikowano

a czy jest juz jakieś nowe miejsce spotów ? :mysli:

Opublikowano

to co beda 2 spoty sroda i sobota?

Opublikowano

ok sroda godzina 20 skwerek kolo automatow z kawa ja bede na 100 procent kto jeszcze bedzie PRZYBYWAJCIE BRACIA PRZYBYWAJCIE :audi::quattro:

Opublikowano

mi sie plany zmienily, musze sie zajac przepustnica

Opublikowano

ok ja tez bede:)

Opublikowano

a czy jest juz jakieś nowe miejsce spotów ? :mysli:

narazie nie, ale pracujemy nad tym :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.