Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pre stracil auto? :shocked:

że jak słucham?? :shocked:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Przemas w takim razie wyrazy współczucia. Śmierć skur...no żydom je...m złodziejom. Kiedyś to przerabiałem. Trzeba bedzie wyczulić wzrok na granatowe Avanty !

Opublikowano

Teraz to juz chyba po ptokach... W obecnych czasach takie auta leca od razu na rozbiorke :disgust:

Opublikowano

o qr** że tak powiem , pre, współczuję :shocked:

jak to się stało, kiedy :(

Opublikowano

Nie ma co sprawy rozgrzebywać - było, minęło i teraz trzeba postarać się o dobre załatwienie sprawy w ubezpieczalni, a potem szukać czegoś innego.

Opublikowano

No lipa straszna :( Współczuje...

Niestety za pewne poszło na części... Więc obyś następne trafił jeszcze lepsze ;)

A co do spocika to może by tak w inny dzień niż sobota? Np. piątek?

Opublikowano

przemas wspułczuje

a myślałem że sie w 3miescie uspokoiło

Opublikowano

:shocked: Chyba nigdy to sie nie zmieni :wallbash:... juz któryś raz słyszę ze zniknęła a4 avant w trójmiesice......... a mieliśmy razem turbo robić ;/ ehhhhh do d*py

Nic Tylko współczuć.... mam nadzieje ze dobra firma ubezp....

Opublikowano

szkoda autka ... szkoda też że to takie okoliczności a nie inne bo jak było by to za dnia to kilka telefonów i ważniejsze drogi były by obstawione przez klubowiczów

Opublikowano
  • Autor

1, 2, 3... 1, 2, 3... test nowego profila... raz, dwa, trzy...

:kox:

Opublikowano

a Przemas coś mi się przypomniało - pisałeś że ganiałeś się z Cuprą i coś Ci padło ... to była TURBAWKA o której pisze Leoneq ??

Opublikowano

hehe spoko, dobrze pre że chociaż humor dopisuje ;)

Opublikowano

1, 2, 3... 1, 2, 3... test nowego profila... raz, dwa, trzy...

:kox:

Profil masz naprawdę wyśmienicie wypełniony :tongue4::wink4:

Opublikowano

lukaszr

Profil masz naprawdę wyśmienicie wypełniony tongue4 wink4

jeszcze szuka ale już wie że mu będzie palił 6,7 litra :polew:

Opublikowano
  • Autor

lukaszr

Profil masz naprawdę wyśmienicie wypełniony tongue4 wink4

jeszcze szuka ale już wie że mu będzie palił 6,7 litra :polew:

jak się kupi Saaba 95, to się ewentualnie zmodyfikuje spalanie :P

Opublikowano

jak się kupi Saaba 95

Ty sobie nie żartuj w taki sposób, bo to nie jest śmieszne. Jakiego Saaba :rant:, ja wiem, że klub to nie auta tylko ludzie ale nie przesadzajmy :tongue4:

Opublikowano

ak się kupi Saaba 95

traktuje tą wypowiedź jako szok po stracie Audi...

Opublikowano

jak się kupi Saaba 95, to się ewentualnie zmodyfikuje spalanie :P

Z dobrego źródła wiem, że Przemas się szykuje na to (spalanie będzie niższe niż 6,7L :polew: :polew: :polew:):

fabia_sedan_03.jpg

Opublikowano
  • Autor

spojrzałem w cennik :) i z ESP i klimą i ogólnie wypasem, wychodzi jakieś 59tys zł :przebiegly:

silnik 1.4 z ogromną mocą 101 PS ! nie ma co się śmiać :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.