Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sielanka zaczęła się już o 14 :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chłopaki mam problem z autem może ktoś z Was będzie wiedział co to może być :mysli::wallbash:

jak nie odpalam auta to wszystkie światła mi świecą, długie krótkie i postojówki, jak odpalam auto to świecą mi tylko postojowki i nic poza tym, dodam że to stało się to przed chwilą i zaczęło mi strasznie głośno coś chodzić pod maską jakby z od strony rolek tylko nie wiem czy to od rozrządu czy od paska wielorowkowego bo dzwięk strasznie się niesie.. ma ktoś jakieś sugestie? myślicie że jedno z drugim może być powiązane?

bo jak nie to zostanie pewnie mi tylko wizyta u mechanika w sopocie co równa się kupa straconej $$$[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 15:56_________________________________________________problem znaleziony :decayed:

Opublikowano

Halo halo,

Gdzie dzisiaj spot, bo już 100 lat mnie nie było??

:hi:

Opublikowano

u Olci :kox:

Opublikowano

spocik udany,tylko zimno jak c**j :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

spocik udany,tylko zimno jak ch*** :kwasny:

a kiełbachę wpie*** ? :decayed: :decayed:

Opublikowano

spocik udany,tylko zimno jak ch*** :kwasny:

a kiełbachę wpie*** ? :decayed: :decayed:

jak zawsze :cool1:,browar,kiełbacha :kox:

Opublikowano

jak zawsze :cool1:,browar,kiełbacha :kox:

no i ja się pytam kto będzie miał lepiej? :polew:

Opublikowano

wpadłbyś w końcu,tez zaznałbyś tego dobra :naughty:

Opublikowano

jak zrobicie jakiegoś normalnego spota na matarni albo cuś to wpadnę, dzisiaj byłem po 17 wolny, ale tak zjeżdżać w miasto to mi się nie chciało

p.s Maciek kupiłeś te Lorinsery ?

Opublikowano

to co,robimy jakiś weekendowy spęd klubowy w piz*eczkowie :naughty::cool1:

Opublikowano

ja bede w łyyykend w stacjonował w Stężycy także moge się podłączyć :)

Opublikowano

p.s Maciek kupiłeś te Lorinsery ?

Nie. Wygrzebałem trochę fotek B6-tek z tym wzorem i średnio mi się to widzi w 18". Wolę zostać przy 19" a jeśli już miałbym zmienić na rozmiar mniejsze to dla naprawdę kozackiej felgi. A te w 18" są tylko fajne :decayed: Zresztą wcoraj pojawiły się na allegro takie cudeńka :shocked:http://moto.allegro.pl/lorinser-rsk-2-skrecane-18-cali-i1633592005.html Ale 8" to zbyt wąskie a szerszych rantów do nich to chyba w PL nie ma.

Opublikowano

Te to widziałem już wiele razy, marzenie :slina: Ale ta cena jest jak kubeł zimnej wody :decayed: Dolicz do tego opony i zrobi sie 5-6 tysi :shocked:

Opublikowano

Niema lekko :decayed: znajdz mi classici 4x8j :kox:

Opublikowano

ja bede w łyyykend w stacjonował w Stężycy także moge się podłączyć :)

no to 3 jest,jeszcze ktoś??
Opublikowano

Siemanko Panowie słyszał ktoś coś może o tej firmie?

http://www.baltica-auto.pl/

i gdzie w Trójmieście można suszarkę w aucie podmienić żeby nic nie zepsuli "mechanicy"? ten z tej firmy z linka powyżej poleca tego gościa

Łukasiuk Robert Elektryka Samochodowa

Adres: Liczmańskiego 17

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.