Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Alona ten kolorek jest git http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-oryginalny-s-line-C20526591.html[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 11:51_________________________________________________dzwoniłem, koleś w miare OK rozmawiał - nie pajacował. Da VIN, ma ks.serw. sam go sprowadził.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no kolorek jest świetny, mi by w niej brakowało do szczęścia tylko navi i kiery z multi, no i jakiś wirus by się przydał i gitara :notworthy:

Opublikowano

kiera i RNSE to pikuś, program zresztą też

Opublikowano

Do Olsztyna tez nie jest jakoś specjalnie daleko, więc nie wiem na co jeszcze czekasz Alona :naughty:

Opublikowano

kiera i RNSE to pikuś, program zresztą też

Czy ja wiem,czy takie pikus.

Kiera z b7~ 1300zl

Rns-e kompletny z klimatronikiem i koszem~2000zl

program~zalezy od Alony ile potrafi :decayed: :decayed:

Opublikowano

chodziło mi o trudność w wyrezaniu a nie o koszty

wracając do audi - uważam, że warta zainteresowania

Opublikowano

program~zalezy od Alony ile potrafi :decayed: :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano

Najgorsze co można zrobić to kupić auto w Starogardzie Gd :naughty:

Ten niebieski avant fajnie się prezentuje :cool1:

Opublikowano

Najgorsze co można zrobić to kupić auto w Starogardzie Gd :naughty:

Ten niebieski avant fajnie się prezentuje :cool1:

to my wiemy :wink4:

Opublikowano

Wole napisać, bo tam można się ładnie naciąć. St Gd to taka kopalnia szrotów, aut składanych z 10 itd.

Kiedyś z kolegą pojechaliśmy szukać dostawczego LT lub Sprintera. W St Gd jest taki komis z samymi dostawczakami. I co ?

15 aut z 20, powtarzam 15 miało full szpachli na sobie i nie oryginalny lakier. :evil:

Opublikowano

Kiedyś z kolegą pojechaliśmy szukać dostawczego LT lub Sprintera. W St Gd jest taki komis z samymi dostawczakami. I co ?

15 aut z 20, powtarzam 15 miało full szpachli na sobie i nie oryginalny lakier. :evil:

tez w tym komisie kiedys byłem, auta graty po lakierce a ceny :rolleyes:

Opublikowano

Kiedyś z kolegą pojechaliśmy szukać dostawczego LT lub Sprintera. W St Gd jest taki komis z samymi dostawczakami. I co ?

15 aut z 20, powtarzam 15 miało full szpachli na sobie i nie oryginalny lakier. :evil:

tez w tym komisie kiedys byłem, auta graty po lakierce a ceny :rolleyes:

a co wy tak na stg narzekacie przecież tak sam porządny handlarz hehe :polew:

na poważnie to uważać trzeba ale nie wszyscy sa tacy sami zdążają sie normalni i uczciwi

Opublikowano

potwierdzam, ze w starogardzie można się naciąć, znam kilku handlarzy i robią niezłe przekręty

Opublikowano

eee chopy, jadąc na Słupsk przez Redę, Weja itd gdzie uważać na fotoradary i patrole?

Opublikowano

eee chopy, jadąc na Słupsk przez Redę, Weja itd gdzie uważać na fotoradary i patrole?

OD wejherowa do samego sluspka lotna z video.

Pozniej Strzebielino stacjonarny,ale rzadko zaladowany.Za leborkiem w kazdej wiosce moga stac.A juz napewno darzyno.

Opublikowano

lipa :/

ile czasu się jedzie z GA do Słupska?

Opublikowano

Zalezy kiedy.od godziny do 2.

Opublikowano

na 16 w słupsku jutro muszę być

Opublikowano

Ja trasę Koszalin - Gdańsk robię w 2 godziny jakieś, znaczy od tablicy do tablicy. Ogólnie jadę szybko (tam gdzie można oczywiście).

Opublikowano

Świetny filtr powietrza :polew:

C19952121_1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.