Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tego S-line to trzeba sprawdzić dobrze bo coś mi świta że to może być angol ale głowy nie dam... W każdym razie swego czasu w Malborku robili sporo przekładek A4 i wystawiali na allegro.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-130ps-salon-polska-okazja-i1955927924.html

a ten sline ładnie wygląda, ale rzeczywiscie podejrzany :D

tylko nie wiem jak ktoś może myśleć ze kupujący nie sprawdzi tego po nr'rze vin.... :D

Opublikowano

chętny ktoś na te repliki rs4 w 19" ? które miałem ostatnio założone

i chętny ktoś na RNS-E ?

:naughty: :naughty:

Opublikowano

chętny ktoś na te repliki rs4 w 19" ? które miałem ostatnio założone

i chętny ktoś na RNS-E ?

:naughty: :naughty:

Antonina się czaji na RNS-E jak pies na jeża :wink4:

Opublikowano

Może Bieniek weźmie na zapas :decayed:

Opublikowano

Może Bieniek weźmie na zapas :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Antonina się czaji na RNS-E jak pies na jeża :wink4:

Musisz wziąć od niego więcej "towaru" aby mógł się ze mną dogadać :naughty: :naughty:

Chcesz ten korek jeszcze ? :tongue4:

Opublikowano

chcę

Opublikowano

chętny ktoś na te repliki rs4 w 19" ? które miałem ostatnio założone

i chętny ktoś na RNS-E ?

:naughty: :naughty:

Antonina się czaji na RNS-E jak pies na jeża :wink4:

wyjePane na te mody, ja chcę sprzedać strucla

Opublikowano

Rdzewek ja chce rns-e

Opublikowano

Witam.

Dzisiaj w nocy mój piękny samochodzik zaliczył trafienie w przednią szybę odłamkiem tynku z komina.

Ma dwa ładne pierścienie na przedniej szybie więc raczej pilnie trzeba ją wymienić.

Zwracam się z uprzejmym zapytaniem do Klubowiczów, którzy już coś takiego przerabiali kub mogą podpowiedzieć gdzie szybko i możliwie tanio można to w Trójmieście załatwić.

PS AC brak...

Opublikowano

ja wymieniam zawsze w gdynia na cisowej,jak się juz wyjeżdża z gdyni w stronę rumi,to po lewej jest serwis daewoo i z tyłu serwisu jest wymiana szyb,mają na miejscu pewnie,bo do mojej mazdy busa mieli,a to bardzo żadko spotykane auto,więc do B5 będą mieli bankowo.

Opublikowano

Alona wiem że nie chcesz kombi ale...

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=wuzb4x2gpmmh i blisko za granicą...

Miło, że o mnie pomyślałeś. ;)

To znajomego autohandel??

Opublikowano

ja wymieniam zawsze w gdynia na cisowej,jak się juz wyjeżdża z gdyni w stronę rumi,to po lewej jest serwis daewoo i z tyłu serwisu jest wymiana szyb,mają na miejscu pewnie,bo do mojej mazdy busa mieli,a to bardzo żadko spotykane auto,więc do B5 będą mieli bankowo.

Dzięki, tyle, że to trochę daleko z N.Portu i trudno będzie nie stracić dowodu rejestracyjnego.

Może coś bliżej?...

Opublikowano

Jaan autoglass na przeciwko media markt lub Saint-Gobain w Oliwie za Citroenem, oba są przy Grunwaldzkiej w stronę Sopotu

Opublikowano

Jaan autoglass na przeciwko media markt lub Saint-Gobain w Oliwie za Citroenem, oba są przy Grunwaldzkiej w stronę Sopotu

Jutro chyba spróbuję załatwić wymianę. Chyba skóry ze mnie nie zedrą.

Opublikowano

Alona

To znajomego autohandel??
:no: ale wóz nie głupi :decayed::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.