Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To niech ktoś wykombinuje czemu nie ma naklejki rejestracyjnej na szybie :blink:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie mam w co najmniej dwóch autach,co w tym dziwnego :cool1:

Opublikowano

Nie zakładałem, że sprzedającym jest takim kozakiem jak Ty :decayed:

Opublikowano

Ambroś Ty powinieneś szpiegiem zostać ... Podejżliwy, spostrzegawczy - marnujesz się ...

Dużo osób nie nakleja na szybach wlep rejstracyjnych - sam nie miałem chyba 3 miechy, aż w końcu Pan policjant przy kontoli kazał mi nakleić, bo inaczej by mi dowód zabrał :polew:

Opublikowano

Nie zakładałem, że sprzedającym jest takim kozakiem jak Ty :decayed:

kozakiem,hmm :mysli:,ambro,kto to uciekał policji po krawężnikach,co :gwizdanie: :tongue4:

w busie nie mam nalepki od kilku lat,ravką robiłem 2tyg temu przegląd i diagnosta nie zauważył braku :decayed:,policjant raz tylko się kapną,ale 5dych i cześć :przebiegly:

Opublikowano

Pozdro dla Tomeksa widzianego dzisiaj na Huniczej w Gdyni.

PS, sprawdz czy rejestracja z tyłu ci nie odpadła bo ledwo się trzymała :cool1:

Opublikowano

on tak jeździ, aby szybko zmienić tablice gdy ucieka ze stacji nie płacąc za paliwo :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ktoś dziś na spocie, czy mróz pogonił wszystkich :decayed:

Opublikowano

dużo nas było..

Ja, Tomeks, Bieniek, Mateo, Łepski, Zolti, OLO i Alona swoim nowym wozem :naughty:

Opublikowano

było zimno,ale fajnie..............i nawet Bieniek jakiś taki zadowolony :polew:

pozdro Booster :wink4:,a tablica już zrobiona :)

Opublikowano

stała ekipa :good: pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Olo rozdał gifty świąteczne ode mnie ?? :naughty::decayed:

Opublikowano

no miał kilka butelek whisky,ale nic nie dał :no:

ale jutro będę,to wezmę,dzięki alv :good:

Opublikowano

Nie ma problem, men... :decayed: a w zasadzie boy... :decayed: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Nie ma problem, men... :decayed: a w zasadzie boy... :decayed: :gwizdanie: :kox:

Lubię to! :polew:

Opublikowano

Bieniek Ty szukasz głowicy do tego swojego paździerza czy jak ?? Mój j**any paździerz coś osiągnął słaby wynik po sofcie... Będzie trzeba szukać przyczyn :kwasny:

Opublikowano

Najlpsze jest to,ze glowice okazaly sie sprawne.Pekniecia nie wplywaja na jej szczelnosc.

Wymienia mi tylko jakies gumki zaworowe.

Skladam zloma i na wiosne sprzedam.Niech idzie w piz*u.Nie mam juz sily.

Opublikowano

Skladam zloma i na wiosne sprzedam.Niech idzie w piz*u.Nie mam juz sily.

LIKE! :good:

A może z moim Paździochem w dwupaku pocisniemy??? :kox:

Opublikowano

Skladam zloma i na wiosne sprzedam.Niech idzie w piz*u.Nie mam juz sily.

LIKE! :good:

A może z moim Paździochem w dwupaku pocisniemy??? :kox:

Alona czym teraz śmigasz???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.