Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:yes2:

dopiero zlądowałem na chacie

fii,ja dopiero teraz :cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też dopiero zlądowałem na chacie :) antonio dzięki za kiere :cool1: ale dzisiaj mi no w sumie chyba nam Alona ubliżyła.....powiedziała że między klubowiczami nie ma fajnych facetów dlatego na zlot nie pojedzie sama :polew:

wiedziałam, że się tego uczepisz i będziesz wypominał publicznie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

miałam na myśli, że wszystkie najfajniejsze klubowe chłopaki pozajmowane (czyt. 1 najlepszy) hahahaha :kox: :kox: :kox:

Oj Alonka przecież żartuję :tongue4:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 11:37_________________________________________________

:yes2:

dopiero zlądowałem na chacie

fii,ja dopiero teraz :cool1:

Uuuu Tomeks to grubo :wink4: a było chociaż wleczone :naughty:
Opublikowano

...a było chociaż wleczone :naughty:

totalnie bez alkoholowo :bag:

Opublikowano

...a było chociaż wleczone :naughty:

totalnie bez alkoholowo :bag:

Ja się pytam czy coś wychaczyliście :polew:
Opublikowano

...a było chociaż wleczone :naughty:

totalnie bez alkoholowo :bag:

Ja się pytam czy coś wychaczyliście :polew:

wleczone?

ty wy tam na końcu musicie wlec laski na chate,same nie idą :mysli::polew:

Opublikowano

fii,ja dopiero teraz :cool1:

podymałeś chociaż trochę, bo wczoraj wyglądałeś jak by Ci w kręgosłupie zalegała :) :) :polew:

Opublikowano

fii,ja dopiero teraz :cool1:

podymałeś chociaż trochę, bo wczoraj wyglądałeś jak by Ci w kręgosłupie zalegała :) :) :polew:

to przez te koziojebki,zimno w nich i przeskakiwałem z nogi na noge :decayed:

Opublikowano

Czy myslicie, ze do mercedesa bedzie pasowal ten sam kabel co do naszych czy cos innego? Bo sie zastanawiam czy u Ola da rade wykasowac bledy w kolezanki aucie :mysli:

Opublikowano

Nooo napewno się da my będziemy zajmowali się koleżanką a Olo będzie kasował błędy :polew: ogólnie vcds pójdzie do merca ale nie wiem jak kabel

Opublikowano

Olo ma kabel do Merca.

Opublikowano

Olo ma kabel do Merca.

Dzieki! To super! :good:

Opublikowano

Ty Bieniek a jak tam z tymi urodzinami kiedy będziesz dawał prezent?

Opublikowano

Ty Bieniek a jak tam z tymi urodzinami kiedy będziesz dawał prezent?

W srode na spocie.

Opublikowano

No oki miałem nie przyjeżdżać ale chyba będę musiał :gwizdanie:

Opublikowano

spot bez wladka :decayed:

tylko nie to ;( :naughty:

alona smutna, browarka brak itp :no:

Opublikowano

Hehe nie przesadzaj ja już stary i brzydki a Alona ma dwóch przystojniaków i nie wie którego zabrać do Bukowiny :tongue4:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 18:48_________________________________________________To może ktoś mnie przenocuje w środę bo jak Olo coś postawi to nie odmówię :naughty:

Opublikowano

Ty Bieniek a jak tam z tymi urodzinami kiedy będziesz dawał prezent?

W srode na spocie.

nie wiadomo czy prezent dotrze :confused4: zamówiony jest ale ten prezent to unikat i idzie z Niemiec

Opublikowano

Co Domin mowil?

Opublikowano

on powiedział że gałka jest w DE

ja jemu to, że ma stanąć na penisie i załatwić to w ciągu tygodnia i na tym się skończyło bo stacjonarne telefony u niego dzwoniły

Opublikowano

Trzeba bylo powiedziec,ze jak nie to mu auto porysujemy znowu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.