Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znacie kogoś w gda kto by obszył np podsufitke i kogoś kto flockuje? :przebiegly:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znacie kogoś w gda kto by obszył np podsufitke i kogoś kto flockuje? :przebiegly:

Bushido tel 500 860 331 lub GG 6565983 http://flockowanie.flog.pl/omnie. Chłopak ze Starogardu ale często bywa w trójmieście i można się dogadać :good: ceny zależne od trudności elementu i koloru floku :wink4:
Opublikowano

Pisałem z nim przed chwilą i się już tym nie zajmuje :disgust:

Opublikowano

A tu co taka cisza :mysli: Panowie się popili i śpią :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 19:35_________________________________________________

Bieniek i co w końcu masz zrobione w silniku ? Co go bolało ? :mysli:

Na dzien to dzisiejszy zregenerowana pompa, nowe koncowki wtryskow.Sciagniete i przeszlifowane glowice.

Wszedzie nowe uszczelki.Nowy aku :)

Zobaczymy jak odpali dzisiaj auto :mysli: :mysli:

Hej Bieniek i jak tam wyszły testy? Zadowolony :gwizdanie:

Powiedz mi czy to lustro pójdzie pod CLH? Nie powinno mieć włącznika a ty jakie masz u siebie?

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=961df4af46c337f2

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=431756dd32e5922c

Opublikowano
A czego się spodziewasz po 4ro latku w dieslu z kraju gdzie są autostrady i się ich używa :?: :mysli:
Opublikowano

kij z tym przebiegiem :wink4: - szkoda że golas,

wróciłem z psem ze spaceru ku...a jak zimno :shocked:

Opublikowano

Antonina a co Ty tak B8-ki oglądasz ? Czyżby w planach byłą sprzedaż 2 na rzecz jednej ?? :mysli::naughty::decayed:

Opublikowano

kij z tym przebiegiem :wink4: - szkoda że golas,

wróciłem z psem ze spaceru ku...a jak zimno :shocked:

Na końcu świata to i piździ :decayed:
Opublikowano

Antonina a co Ty tak B8-ki oglądasz ? Czyżby w planach byłą sprzedaż 2 na rzecz jednej ?? :mysli::naughty::decayed:

nieeee, tak patrze

Opublikowano

jak już tak patrzysz to poszukaj 3.0 avant w automacie :wink4: może być uszkodzona tylko lekko :naughty: lubie takie :evil:

Opublikowano

A tu co taka cisza :mysli: Panowie się popili i śpią :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 19:35_________________________________________________

Bieniek i co w końcu masz zrobione w silniku ? Co go bolało ? :mysli:

Na dzien to dzisiejszy zregenerowana pompa, nowe koncowki wtryskow.Sciagniete i przeszlifowane glowice.

Wszedzie nowe uszczelki.Nowy aku :)

Zobaczymy jak odpali dzisiaj auto :mysli: :mysli:

Hej Bieniek i jak tam wyszły testy? Zadowolony :gwizdanie:

Powiedz mi czy to lustro pójdzie pod CLH? Nie powinno mieć włącznika a ty jakie masz u siebie?

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=961df4af46c337f2

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=431756dd32e5922c

Nie wiem,czemu nie maja przycisku. :)

Opublikowano

niektóre w B6 chyba nie miały

Opublikowano

niektóre w B6 chyba nie miały

Tylko z tego co się dowiedziałem to chyba to lustro nie obsłuży CLH :confused4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:34_________________________________________________Pany, da się tak zakodować moduł że jak szyby są otwarte i zamykam auto z pilota raz naciskając to się szyby domkną?
Opublikowano

niektóre w B6 chyba nie miały

Tylko z tego co się dowiedziałem to chyba to lustro nie obsłuży CLH :confused4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:34_________________________________________________Pany, da się tak zakodować moduł że jak szyby są otwarte i zamykam auto z pilota raz naciskając to się szyby domkną?

Chyba wystarczy przytrzymać dłużej przycisk zamykania :mysli:
Opublikowano

dokładnie, przytrzymujesz dłużej przycisk zamykania to szyby zamykają się, a jak przytrzymasz dłużej przycisk otwierania to się otwierają.

Opublikowano

dokładnie, przytrzymujesz dłużej przycisk zamykania to szyby zamykają się, a jak przytrzymasz dłużej przycisk otwierania to się otwierają.

To już wiem :wink4: chodzi mi o to czy jak nacisnę raz przycisk pilota tak jak bym zamykał auto to czy szyby się same domkną? Miałem kiedyś tak w starej A4
Opublikowano

a czy w starej a4 nie miałeś przypadkiem alarmu z opcją domykania szyb?

Opublikowano

No tego to już Ci nie powiem :naughty: pewnie masz rację czyli bez tego nie da się domknąć wyłącznie zamykając auto jednym kliknięciem?

Opublikowano

z tego co wiem to raczej się nie da, ale może inni mają na to jakieś patenty. Ale jak będziesz zakładał jakikolwiek alarm to możesz tak podłączyć go, że będzie domykał Ci szyby.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.