Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzwonił wczoraj Lodówa?

Wybierałem się ze znajomymi do Żukowa,nad jeziorkiem coroczna imprezka i pytałem gdzie,to jest. Pytał,czy będziecie mówiłem,żeby do ciebie zadzwonił :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzwonił dzwonił

Opublikowano

...i tak nie jechaliśmy,bo pogoda nie ciekawa była zresztą,tak jak teraz. :kwasny:

Opublikowano

można by się zgadać na jakiś weekend,ostatnio piłem chyba w BT:doh:

Opublikowano
nie,po prostu cie nie lubie

jak ci podawalem kielbache mowiles co innego:decayed:

Opublikowano

noo,typowe,prostak,cham i zwykła kanalia:thumbdown:

powiedz lepiej,kiedy idziemy na strzelnice powalić z kałacha:naughty:

Opublikowano

Siemka co sądzicie o tym aucie może ktoś widział albo ze zdjęć coś może powiedzieć dzięks:hi:

Opublikowano
Siemka co sądzicie o tym aucie może ktoś widział albo ze zdjęć coś może powiedzieć dzięks:hi:

masz na myśli moje?

jest za***iste:kox:

Opublikowano

Czy Olo robi też klimatyzacje? A może znacie jakiś dobry serwis gdzie nabije klimę i wymienię osuszacz?

Opublikowano

Olo Ci wymieni osuszacz i podjedzie nabic klime.:kox:

Opublikowano

dławik koniecznie też

Opublikowano

sto lat mateo:hi:....................spóźnione:tongue4:

Opublikowano

Siema :hi:. Ja znowu na weekend do Gdyni do poniedziałku zostaje w porcie :decayed:. Bieniek jak masz na skm do domu to możesz podjechać teraz ładniejsze auto będę miał :kox:

Opublikowano

o a ja w pon do Gda jadę tak myślę że około 13-tej będę wolny - będziesz jeszcze ?

Opublikowano

hello mam prośbę

wchodzcie na https://www.facebook.com/myCARisOK

i tam jest konkurs na samym poczatku i w komentarzach pod konkursem umieściłem produkt Collinite Super Doube Coat Auto Wax (3 komentarz od góry)

prosiłbym po prostu o kliknięcie lubie to (tego komentarza) :) i tyle a mnie uszczęśliwicie może :P

Opublikowano

prosze:hi:

Opublikowano
o a ja w pon do Gda jadę tak myślę że około 13-tej będę wolny - będziesz jeszcze ?

powinienem być

Opublikowano
o a ja w pon do Gda jadę tak myślę że około 13-tej będę wolny - będziesz jeszcze ?

powinienem być

to się jakoś odezwę i podjadę zobaczyć te twoje cudo :wink:

Opublikowano

Ładna pogoda,może popijemy :naughty:

Opublikowano

wladi gdzie Ty taką cene 75zeta znalazłeś jak w Gajosie bez rabatu 111zł za szt.? :decayed:

ok dobra czekam ale to bez rezania tylko podmieniam tak?
Generalnie musisz kupić komplecik czyli spryskiwacze adaptery i krzywki do wężyków podam Ci numery i ceny później

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

Cristoforo masz tu te numery:hi:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C 2 szt. 75 zł za szt.

- adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt.

- króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.