Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

d.upa pisane dużą literą :kox::lol1:

Bo to duża d.upa była :tongue4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi chodzi bardziej o to jak jest w przypadku kubków dla Krk: każdy zamawia i płaci indywidualnie... jedynie mniejszy jest koszt wysyłki bo idą do Gdańska jedną paczką do jednego z nas i ten koszt dzielimy na siebie dodatkowo.... zawsze coś taniej będzie i na pewno każdy odbierze to za co już zapłacił :)

Opublikowano

Był spot ? grrr daj ktos czasem znać na gg albo coś 170304 bo nie zawsze zdążę zobaczyć ;)

Opublikowano
  • Autor

spotów to już było kilka :decayed:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 16:28 _________________________________________________

A teraz, ilu jest chętnych na smycze klubowe. Zróbmy listę, a resztą ja się już zajmę.

Tutaj temat :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21389.0/topicseen.html

Myślę, żeby zrobić wspólną paczkę, a na spocie podzielimy :)

Ja jestem chętny na dwie :)

pre_pl 2

mateogda 2

Maqk 2

sasha 2

mydlo 2

no to odkopałem :D

Chyba wciąż ktoś nie wziął ode mnie ?

Czy to nie jest kolega Maqk ?

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 16:36 _________________________________________________

mateogda : DZIĘKI ! :th:

Opublikowano

Witam!

Potrzebuje adres lub telefon kogoś, kto dobrze operuje komputerem w 3miescie lub okolicach(od Gdańska po Elbląg) :) Chciałbym przejrzeć swoje autko i pokasować to co mam i ewentualne bonusy. Z góry dzięki. Pozdrawiam!

Opublikowano

Jak pojawisz się na spocie to zapewne znajdzie się ktoś kto ''dobrze operuje komputerem w 3miescie lub okolicach(od Gdańska po Elbląg)'' :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Witam!

Potrzebuje adres lub telefon kogoś, kto dobrze operuje komputerem w 3miescie lub okolicach(od Gdańska po Elbląg) :) Chciałbym przejrzeć swoje autko i pokasować to co mam i ewentualne bonusy. Z góry dzięki. Pozdrawiam!

a do polecanych warsztatów zajrzałeś w ogóle ?

Jest tam namiar na warsztat w Gdyni.

Opublikowano

Przemas,nie badz taki skromny :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a co to, widzę że tylko Tomek (kocky) i ja zamówiliśmy naklejeczkę na auto ?

http://www.a4-klub.pl/smf/naklejka_foliowa_pasujaca_na_kazdy_kolor_autka_15x5_cm-t35594.0.html

Tomek, napiszę do Sławka, żeby wysłał Twoje razem z moimi i się "podzielimy" ;)

Opublikowano

pre_pl -8szt.

Kocky -5szt.

:mysli: myslelismy ze zamowiliscie dla wszystkich :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

u mnie na dwa auta, co najmniej po dwie na auto, jedna na d*pę w avancie, kilka na zapas :)

hehehe

a drugiej tury nima :polew:

Opublikowano

Tomek, napiszę do Sławka, żeby wysłał Twoje razem z moimi i się "podzielimy" ;)

Ok. to przesyłka za free będzie bo ja zaplacilem za nia bo tez 2 szt kubkow kupiłem

Kocky -5szt.

tomeks32 zobaczymy co da się zrobić :)

Opublikowano
  • Autor
tomeks32 zobaczymy co da się zrobić smiley

nie no pewnie... coś się wymyśli....

.....za 50 euro

:nabijasie:

Opublikowano

.....za 50 euro

zobaczymy ile będzie warta klubowa naklejka dla Kolegi :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ludzie pracy :)

no ja jak wiesz nie mogę, ale inni ostatnio coś tam przebąkiwali, że by wpadli zobaczyć mordy :evil:

Opublikowano

dobra kiedy się s :bicz: :bicz3: :gupek2: :stupid2:potujemy ? bo mnie dawno nie było na forum i chciałbym żeby mi ktoś skrócił to 74 nie czytane strony :polew: :polew: co do ZLOTU to dawać mi tu bo jak nie to

Opublikowano

no co,nic takiego sie nie dzieje.

pre rozkreca nowy interes,sprzedaje naklejki klubowe po 50EUR,a ciebie szukal kolega :kwiatek:;) jakis http://www.a4-klub.pl/smf/poszukuje_alvaro-t35478.0.html :polew:

Opublikowano
  • Autor

właśnie, mam nadzieję że mój biznes wypali :D

ale, ale... Odpowiada komuś jakiś czas, żeby się spotkać z "synem marnotrawnym, co wrócił na łono ojczyzny" (alvaro) ? :cool1:

Opublikowano

piatek lub sobota najlepiej bo w niedziele pracuje do 22.00 :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.