Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***iście bylo.

Dzieki Panowie.

Lepski nastepnym razem jedziesz z balastem:decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepski nastepnym razem jedziesz z balastem:decayed::decayed::decayed:

:thumbdown:
Opublikowano

Dzięki za gokartowego spota jak na pierwszy raz przed ostatnie miejsce nie jest złe:wink:

Opublikowano

W Sobotę startuje "nowym padłem" z pod znaku 4 pierscieni na torze w Kielcach , trzymcie kciuki :D

Opublikowano

Tą S4 2.2T ? Przewieziesz nas kiedyś na spocie? :decayed:

Opublikowano

to pierwsze S4,czyli w budzie "sety"

Opublikowano

Wiem wiem, pytałem tylko czy tą S4 2.2T z podpisu czy może jakieś inne Audi na tor wyszykował :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

Kurna piz*nąłem dzis w Peugeota:facepalm: Tragedii nie ma bo lampa pęknięta, lekko błotnik wgnieciony i porysowany lekko zderzak. Bardziej lekka obcierka niż stłuczka nawet... Ale wkurw jest. Ostry łuk + mocne FWD + piasek na asfalcie = bum:kwasny:

Opublikowano

c**jowej baletnicy to i majtki w d*pę cisną... :whistling::decayed:

Opublikowano

Prawda :decayed:

Opublikowano

Masz tam ESP :question::decayed:

Opublikowano

Może i dobrze,że tak zacząłeś,teraz będziesz bardziej uważał.

Opublikowano

widze, ze kazdy kto z klubu a4 kupuje Leona ma "pecha" po zakupie.... moze to wina tego, ze inna masa w porównaniu do krowy a4 albo sama nie wiem....:/

Opublikowano

Raczej wina tego, że się przesiadło do mocniejszego auta, poszalało się parę dni, myślało się że już się wszystko ogarnia a potem seacik szybko na ziemię sprowadził :decayed: Ale dobrze że nic poważnego się nie stało, przyda mi się taki zimny prysznic na rozpaloną łepetynę :whistling:

Opublikowano
:siema:Gili dostałeś PW
Opublikowano

Jo :peace:

Opublikowano
widze, ze kazdy kto z klubu a4 kupuje Leona ma "pecha" po zakupie.... moze to wina tego, ze inna masa w porównaniu do krowy a4 albo sama nie wiem....:/

mówisz o zółtym leonie 2.0 TFSI ze Słupska ? :facepalm:

Opublikowano

Tak, dokładnie o tym. Miałem małą przycierkę ale nic strasznego. Kilka rysek na zderzaku, wgniecenie wielkości łokcia na błotniku i pęknięta lampa.

20120923102945.jpg

Opublikowano

ktos ma pozyczyc dystanse rh obojetnie jakiej grubosci ale 5x112 na 5x112 na doslownie godzinke??

musze wlozyc do siebie i obczaic cos

Opublikowano

"Wiem wiem, pytałem tylko czy tą S4 2.2T z podpisu czy może jakieś inne Audi na tor wyszykował "

pojechalem sprawdzic czy tym da sie pojezdzic, okazalo sie ze mokra nawierzchnia skutecznie powstrzymuje auto przed szybkim pokonywaniem zakretow bo auto strasznie wyjezdza przodem , mozna by bylo temu zaradzic niestety nie mam sprawnego recznego wiec niebylo jak nadrzucic tylem.

Potem wylaczylismy czujnik predkosci od blokady dyfra i bylo juz lepiej. Ogolnie wrazenia dziwne spodziewalem sie czegos innego, napewno na jazde ma duzy wplyw to ze auto mam 3 tygodnie z czego wiekszosc czasu poswiecalem na naprawy a nic nie probowalem pojezdzic.

O wyniku nawet niema co mowic bo musielismy zrezygnowac z ostatniego przejazdu ze wzgledu na dziwne dzwieki i wibracje wydawane przez wal ;P

Opublikowano

jak każde Q ma tendencje do wyjeżdzania przodem

tylko że to samo auta z podsterownego nagle robi sie

nadsterowne i ciężko go opanować

ze swoim mam często kłopot na poczatku zimy

pote,m juz sie przyzwyczajam i wiem kiedy jest ten moment

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.