Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyciemnianie szyb,X-car w rumuni na parkowej

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
drogi ten kabel, nie kupie go specjalnie do tego, szukam kogoś kto taki posiada :)
Napisz do Łepski mieszka w okolicy Gdyni napewno pomoże:wink:
Opublikowano

Nie mam VCDSa :decayed:

Opublikowano
Nie mam VCDSa :decayed:
To se kup:decayed:
Opublikowano
Nie mam VCDSa :decayed:
To se kup:decayed:

mam tyle, że nie będę w 3city w najbliższym czasie:kwasny:

Adam prędzej miałeś pisać to bym mojemu dała, o 13 był w GD

Opublikowano

Adaś jak chcesz to mogę na jutro wziąć do roboty vaga ale byś musiał na Oksywie podjechać:naughty:

Opublikowano

Dziękuję za pomoc,

nie ma problemu, powiedz o której i gdzie mam podjechać ?

Opublikowano

Witam. Pomoże ktoś w zmianie manetek zwykłych na te z tempomatem w mojej b8? Proszę o info na priv...

Opublikowano

Witam też jestem nowy tutaj orientujecie się gdzie w 3-city lub okolicach założę tempomat

w swojej perełce b5 przed liftem

Opublikowano
Witam też jestem nowy tutaj orientujecie się gdzie w 3-city lub okolicach założę tempomat

w swojej perełce b5 przed liftem

W B5 samemu ogarniesz, w dziale warsztat jest opis :wink:

Opublikowano

Noszę się z zamiarem sprzedaży mojej B5, jak byście mieli kogoś zainteresowanego takim autem, zapraszam na PW. Postaram się w weekend zrobić jakieś foty to wrzuce w dziale "sprzedam".

Opublikowano

Jednak

co następne,skoda,seat?....czy może ten żółty romet:decayed:

Opublikowano

Plan jest na ekonomie czyli octavia ale upatrzyłem coś innego.

Wysłane z telefonu...

Opublikowano

Witam Panowie,

Jestem w miarę nowym użytkownikiem Audi, czy jest ktoś na spotach z silnikiem 2.0 TFSI ?

Chciałbym porównać dynamikę, wydaje mi się, że auto zamula jak na 200KM lub może osoba potrafiąca zdiagnozować parametry z vcds-a (kabel i soft mam)

dzięki z góry za info.

pzdr

G

Opublikowano
Witam Panowie,

Jestem w miarę nowym użytkownikiem Audi, czy jest ktoś na spotach z silnikiem 2.0 TFSI ?

Chciałbym porównać dynamikę, wydaje mi się, że auto zamula jak na 200KM lub może osoba potrafiąca zdiagnozować parametry z vcds-a (kabel i soft mam)

dzięki z góry za info.

pzdr

G

Logi można ogarnąć:wink:
Opublikowano
Witam Panowie,

Jestem w miarę nowym użytkownikiem Audi, czy jest ktoś na spotach z silnikiem 2.0 TFSI ?

Chciałbym porównać dynamikę, wydaje mi się, że auto zamula jak na 200KM lub może osoba potrafiąca zdiagnozować parametry z vcds-a (kabel i soft mam)

dzięki z góry za info.

pzdr

G

2.0TFSI w serii ma bardzo gładki moment i mimo 200km nie czuć tej mocy podczas przyśpieszania,

jak wpadniesz na spota to można zrobić logi

Opublikowano

Dzięki Panowie za info, chętnie skorzystam z pomocy i podjadę na najbliższy spot.

Pzdr

G

Opublikowano

Panowie czy spot w tą środę odbywa się normalnie? Świeżak może przyjechać się przedstawić? :D

Opublikowano

piwa nie zapomnij:grin:

Opublikowano

Możesz ja Ci pozwalam i moje piwo oddaj mojemu czarnuchowi Tomeksowi on dla mnie zbiera i jak ja tam wpadam raz na rok to wszystko wychlewam ...:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.