Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jasne, to po lewj z tego co pamiętam przy głównej ulicy ,jadąc do Sopotu

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobra, to niech będzie ten parking pod Multikinem o 12:00 (przed obiadem ;) )

[glow=red] 6 styczeń 2007[/glow]

Na razie jest około 5 chętnych chyba ?

Opublikowano
jasne, to po lewj z tego co pamiętam przy głównej ulicy ,jadąc do Sopotu

po prawej

Na razie jest około 5 chętnych chyba ?

moj kumpel w B2 tez raczej wpadnie wiec 6 osob (jak Audi to Audi :mrgreen: )

Opublikowano
  • Autor
Czapki i zimowe opony wystarczą?

no nieee. jeszcze jakiś gorący napitek :lol:

Aaa.. no i ludziska z okolic (Tczew, Rumia, Lębork, Elbląg, Kościerzyna itp. ) oczywiście zapraszamy !

W końcu nie tak aż daleko, a parę takich osób jest...

Opublikowano

no jak to pięknie się wszystko zorganizowało :) jak chcemy to potrafimy :)

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem Łukasz, że auto bedziesz miał gotowe ? I jesteś chętny na spocik :cool:

Opublikowano

Witajcie

Polecam Skwer w Gdyni lub Centrum Matarnia w Gdansku w parkingu podziemnym :)

Vw maniacy co tydzien w piatki o 19.30 maja spota i jest cieplo, przyjemnie i jasno.

W styczniu moze byc zimno wiec lepiejbyloby gdzies gdzie bedzie sucho i cieplo.

Centrum Matarnia jest przy obwodnicy Trojmiasta ( IKEA )

Nie wiem zadecydujcie tam przyjade:D

[ Dodano: 17-12-2006, 13:23 ]

dobra, to niech będzie ten parking pod Multikinem o 12:00 (przed obiadem ;) )

6 styczeń 2007

Na razie jest około 5 chętnych chyba ?

Ja sie pisze na pewno jakos.... ( chyba ze wypadnie mi jakis wyjazd ale watpie =)

Opublikowano
  • Autor

Wizard:

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=58136#58136

Multikino w Gdansku, tam są też różne spoty innych klubow organizowane.

Mysle, że ta 12:00 będzie ok dla wszystkich. Ale jakby co, to jeszcze zmienimy...

Opublikowano

pre ja jutro mam odbrać auto od blacharza i mam nadzieję ze max zaraz po świętach auto bedzie już dobijane :( na polskich drogach także na spocik piszę się na 100% no chyba żeby stało się naprawdę coś poważnego... 6. stycznia godz 12 pod Multikinem - jestem !! :)

[ Dodano: 17-12-2006, 13:50 ]

Chłopaki nie mówię że tym razem ale może byśmy zorganizowali się kiedyś na zbiorowy wyjazd na jakąś hamownie tak jak zrobiła to ekipa Murzynów :) ( baz obrazy Murzyn)

Opublikowano

Witam!

Jestem za. Do 06.01.2007 jeszcze kilka dluugich zimowych wieczorów, ale chyba nic sie do tego czasu nie wydarzy i mam nadzieje zjawić się tam, gdzie ustalimy.

Najblizej maiałbym na Skwerek w Gdynii, ale tam może być wietrznie i zimno. Sopot-Multikino tez jest OK.

Pozdro 4all

Opublikowano
  • Autor
zbiorowy wyjazd na jakąś hamownie

dobry pomysł, mogę popytać jaki koszt byłby w GTS Tuning w Koleczkowie (pod Gdynią)

Najblizej maiałbym na Skwerek w Gdynii

Ja też, myśle że kolejne możemy wykombinować w innym miejscu. Letni byłby idealny na Skwerze :cool:

Opublikowano

pre to dowiedz się jak z kosztami w GTS a co do następnego spotkania to kto wie :) no ale skoro to ma być zimowe to niech będzie w miejscu trochębardziej odizolowanym od mrożnych wiatrów niż skwerek :)

Opublikowano

Siemanko Ja chętnie ale mam zjazd 6.01 i nie dam rady :cry:

Opublikowano
  • Autor
Siemanko Ja chętnie ale mam zjazd 6.01 i nie dam rady

no to bida...

Rozumiemy i liczymy na następny raz :cool:

Opublikowano

pre_pl, - jestesmy umówieni - 06.01.2006 godz. 12.00 przed Multikinem.

pozdrawiam

Opublikowano

Następnym razem na pewno się pokaże

Opublikowano

Ja tez postaram sie pokazac tyle niewiem czy bede mial czym:(autko cczeka na blacharza bo juz chyba nie dam rady oddac do konca roku:( koles z allegro dal ciala i nie doszla przesylka z blotnikiem na czas i miejscowa u lakiernika przepadla:( ale jak cos bede obserwował,gdyby byla to gdynia to podjechal bym z kolesiem bmw i byscie popatrzeli jak sie robi drifty wokól latarni na skwre:) pozdr,jak ktos jezdzi czasami na skwr to moze widzial juz jak e-30 pali gumke lub ladnie kreci sie wokol latarni i nie tylko:)

Opublikowano

jestem z leborka, bede i ja choc nie kumam miejsca,ale zachacze sie z kims z gdyni. Pozdrawiam

Opublikowano

kmop a znasz Rydza z Lęborka ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.