Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

więcej niż jednej nie wezmę

To gdzie podjechać ??? :naughty:

Argumenty powiadasz hmmm: Alvaro to szejk warzywny :naughty:

A tak na poważnie to jak przyjedziesz z chłopakiem to nikt Was nie wygoni przecież, to nie spoty matrymonialne :wink4:

Także zapraszam w środe do matarni. :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
]

to nie spoty matrymonialne

Nie?? a szkoda hehehe

Tak poważnie, to może wpadnę nawet sama, w końcu do odważnych świat należy!! :naughty:

Opublikowano
]

to nie spoty matrymonialne

Nie?? a szkoda hehehe

Tak poważnie, to może wpadnę nawet sama, w końcu do odważnych świat należy!! :naughty:

Kurcze ostra jesteś :decayed: czuję,że ktoś zemdleje :polew:
Opublikowano

hehehe, za dużo w gronie facetów przebywam :tongue4:

zemdleje z wrażenia?

Opublikowano

zemdleje z wrażenia?

nie mówię o tobie :wink4:

raczej o miłym panu w B7 sedanie :decayed:

Opublikowano

zemdleje z wrażenia?

nie mówię o tobie :wink4:

raczej o miłym panu w B7 sedanie :decayed:

ale właściwie o co chodzi?? :P

biedny Alvaro hehe

Opublikowano

tu nie o Alvaro chodzi... :wink4:

Opublikowano

o miłym panu w B7 sedanie :decayed:

biedny Alvaro hehe

takich panów to mamy dwóch :gwizdanie:

Opublikowano

Oooo,a myślałem,że jednego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam wrażenie, że koledze Gili o innego kierowcę sedana chodziło...

Opublikowano

hehehehe...... :polew: :polew: :polew:

Tomek, mistrzostwo świata :polew:

Opublikowano

nie znam tematu, jestem przecież nowa jakby nie było :tongue4:

musicie mi wyjaśnić, bo ciekawość prowadzi do piekła :evil:

Opublikowano

hehehehe...... :polew: :polew: :polew:

Tomek, mistrzostwo świata :polew:

:gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

zes pojechal :polew: :polew: :polew:

wpadniesz na spota to sie przekonasz :gwizdanie:

Opublikowano

nie znam tematu, jestem przecież nowa jakby nie było :tongue4:

musicie mi wyjaśnić, bo ciekawość prowadzi do piekła :evil:

wszystko w środę się wyjaśni :wink4: ostatnio mamy świetną frekwencję,grupa jest coraz bardziej zgrana,

DZIEWCZYNY tylko Was brakowało :notworthy:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:52_________________________________________________Tomka nie będę chwalił zna go już cała Polska :D

Opublikowano

to tak jak Małysza, jego też zna cała Polska.

Z tym że Tomek ma znacznie lepsze wyjście z progu :wink4:

nieźle się ubawiłem na wieczór...pozdro

Opublikowano

DZIEWCZYNY tylko Was brakowało :notworthy:

na razie macie jedną chętną :)

Opublikowano

na razie macie jedną chętną :)

Ciekawe czy Ta jedna się nie wykruszy do środy :gwizdanie:

Opublikowano

Alona przyjedź z portfolio koleżanek bo ja robię casting na Towarzyszkę zlotu zimowego dla Alvara :decayed::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.