Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i teraz nas trochę było :D 

Jako spotowy fotograf amator zamieszczam  pamiątkowe foty :D

 

IMG_20200625_200640.jpg

IMG_20200625_200734.jpg

IMG_20200625_205642.jpg

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, udało mi się wrócić do żywych... znaczy się z roboty mnie wypuścili :)

Proponuję w takim razie spot mały (może być duży :) ) w czwartek?

Proszę o info czy jest ktoś chętny.

Pozdro

Opublikowano

Moje zdanie znasz ?

Opublikowano

Ja wyjeżdżam we czwartek 

Opublikowano

Może środa? Ja w czwartek nie mogę a chętnie bym się zjawił ponownie. 

Opublikowano

Pisałbym się również jak coś. Jakie godziny planujecie?

Opublikowano

Czwartek 17 ?

Opublikowano

Siemanko. Czy jest może ktoś kto sie przemieszcza po Gdyni i wozi ze sobą kompa z kablem wiaodomo jakim? :P 1 raz mnie zawiodła i chciałbym sprawdzić czy komp coś podpowie. Do mechanika mam kawałek a straciło auto moc i wolałbym nie ryzykować. Jeżeli jest taka osoba niech się do mnie odezwie na PW :)

Ps. Na spota chętnie bym podjechał ale najpierw auto musi wrócić do żywych..

Opublikowano
6 godzin temu, Adii_91 napisał:

Siemanko. Czy jest może ktoś kto sie przemieszcza po Gdyni i wozi ze sobą kompa z kablem wiaodomo jakim? :P 1 raz mnie zawiodła i chciałbym sprawdzić czy komp coś podpowie. Do mechanika mam kawałek a straciło auto moc i wolałbym nie ryzykować. Jeżeli jest taka osoba niech się do mnie odezwie na PW :)

Ps. Na spota chętnie bym podjechał ale najpierw auto musi wrócić do żywych..

Mam kabel ale Gdańsk. Blisko obwodnicy jak coś. W razie co pisz PW.

Opublikowano
9 godzin temu, Adii_91 napisał:

Siemanko. Czy jest może ktoś kto sie przemieszcza po Gdyni i wozi ze sobą kompa z kablem wiaodomo jakim? :P 1 raz mnie zawiodła i chciałbym sprawdzić czy komp coś podpowie. Do mechanika mam kawałek a straciło auto moc i wolałbym nie ryzykować. Jeżeli jest taka osoba niech się do mnie odezwie na PW :)

Ps. Na spota chętnie bym podjechał ale najpierw auto musi wrócić do żywych..

Jestem z Gdyni, kabel wożę, z kompem już gorzej ale mogę zabrać ;) Z jakiej dzielni jesteś?

Opublikowano
2 godziny temu, Biggi napisał:

Jestem z Gdyni, kabel wożę, z kompem już gorzej ale mogę zabrać ;) Z jakiej dzielni jesteś?

Rozumiem :)Gdynia Chwarzno-Wiczlino te okolice. 

Opublikowano
1 minutę temu, Adii_91 napisał:

Rozumiem :)Gdynia Chwarzno-Wiczlino te okolice. 

Ideolo....Mieszkam na Chwarznie :D

Opublikowano

Jeśli spocik odbyłby się jutro, to czy koledzy @MaTeo85 i @lewiatanx wsparli by mnie w rozkminieniu kilku elementów z elektryki? :)

Opublikowano

Dobra może być spot jutro o 19 jeśli komuś bardziej pasuje.

Zarówno ja jak i kolega @lewiatan1989 będziemy jutro.

@Biggi nie ma problemu, napisz zawczasu co tam mniej więcej Cię interesuje.

Opublikowano
6 minut temu, Biggi napisał:

Jeśli spocik odbyłby się jutro, to czy koledzy @MaTeo85 i @lewiatanx wsparli by mnie w rozkminieniu kilku elementów z elektryki? :)

Pomożecie - pomożemy :drinks:

Opublikowano

@MaTeo85 rozkminka wiązki do licht pakietu (podświetlenie nóg) i możliwe opcje, (czytałem kilak wątków w tym @lewiatan1989a walki ;) ), 

Jakiś pomysł musze znależć na podlączenie halogenów i tylnych swiateł i rejestracji do nie ori DRL + CLH (pogadanki) ;)

 

 

Opublikowano
Teraz, lewiatan1989 napisał:

Pomożecie - pomożemy :drinks:

Gites, pierwszy hardcorowy moderze 3m :D

Opublikowano
1 minutę temu, Biggi napisał:

Gites, pierwszy hardcorowy moderze 3m :D

Hahaha nie nie, są lepsi od których się uczę i czerpie inspiracje - między innymi @MaTeo85 No i na odległość @kamil-vag

Opublikowano

Może Wojtek @Ziewal Tobie środa podejdzie czy przed wyjazdem nie będzie czasu?

Opublikowano

No Wojtek przyjedź zobaczymy my jak wyszło audi 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.