Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Panowie, kręcimy coś w przyszłym tygodniu? 

Jestem za :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam sprawę :)

czy ktoś z Was nie ma boxa dachowego pożyczyć na wyjazd od 17 do 25 sierpnia? Oczywiście odpłatnie żeby nie było.

kupno u mnie nie wchodzi w grę bo kompletnie nie mam gdzie później tego trzymać.

gdyby ktoś coś to proszę info na PW.

Opublikowano
5 minut temu, MaTeo85 napisał:

Panowie mam sprawę :)

czy ktoś z Was nie ma boxa dachowego pożyczyć na wyjazd od 17 do 25 sierpnia? Oczywiście odpłatnie żeby nie było.

kupno u mnie nie wchodzi w grę bo kompletnie nie mam gdzie później tego trzymać.

gdyby ktoś coś to proszę info na PW.

Do czwartku jestem a potem dopiero ostatni tydzień sierpnia a co do boxa to gdzieś można było wypożyczyć ale nie pamietam gdzie ?

Opublikowano
14 minut temu, Ziewal napisał:

Do czwartku jestem a potem dopiero ostatni tydzień sierpnia a co do boxa to gdzieś można było wypożyczyć ale nie pamietam gdzie ?

Dzięki Wojtek za podpowiedź :) znalazłem wypożyczalnie nawet u mnie na Osowej więc w tygodniu do nich podjadę zobaczyć co i jak.

A co do spota może wtorek?

Opublikowano

No to się cieszę ? wtorek jest ok i środa i czwartek więc ja się dostosuje ?

Opublikowano

To co Panowie spot we wtorek o 19:00??? @lewiatan1989 @Ziewal @Biggi @george @keczemot @m1kow @kamtka @Patryk14 @Adii_91 @TommiA6 @Ziółek23 i inni których pominąłem a chcieli by wpaść

Opublikowano

Cały sierpień jestem poza Gdańskiem, a wrzesień... nie wiem. :P 

Opublikowano

Ja będę :)

Opublikowano

Może uda mi się wpaść, ale raczej bez furmany bo nie sądzę, żeby Krystian się wyrobił (może przewód dojdzie). Sytuacja się rozwija na bieżąco ;) Urlop mam co prawda ale małżowina mnie wyciąga poza miasto na 2-3 dni i nie wiem co z tego wyjdzie ;)

Opublikowano

Będę ?

Opublikowano

No ja muszę niestety zmień plany i nie będę... Wypadło mi spotkanie o 18..

Opublikowano

No chyba, że byśmy przełożyli na środę :decayed: to wtedy już będę 

Opublikowano

W środę mnie nie będzie. Ale za mlody stażem jestem więc na mnie nie patrzcie ?

Opublikowano

To co czwartek ?

Opublikowano

Jak dla mnie może być czwartek żeby pasowało większej ilości osób.

Opublikowano

No mi czwartek pasuje :thumbup1:

Opublikowano

w czwartek to może i mnie się uda wpaść przywitać :eusathink:

Opublikowano

Ja wracam w piątek dopiero, więc i tak pewnie odpadnę.

Opublikowano

siemanko,

przepraszam za moją nieobecność, ale ostatnio trochę się u mnie działo i nie miałem czasu i głowy na inne sprawy. Między innymi wpadł zakup nowego autka, co za tym idzie- audi będzie sprzedane :(.

Mogę wpaść w tym tygodniu pochwalić się nabytkiem (nie z grupy VAG), oraz jednocześnie chyba pożegnać się :unsure:.

Opublikowano
9 godzin temu, kamtka napisał:

siemanko,

przepraszam za moją nieobecność, ale ostatnio trochę się u mnie działo i nie miałem czasu i głowy na inne sprawy. Między innymi wpadł zakup nowego autka, co za tym idzie- audi będzie sprzedane :(.

Mogę wpaść w tym tygodniu pochwalić się nabytkiem (nie z grupy VAG), oraz jednocześnie chyba pożegnać się :unsure:.

O kurczaki... no to gratuluję zakupy - pewnie wpadaj :) Audi sprzedajesz w całości? Może się coś wyciągnie z niego :D

To co Panowie czwartek? godzina 19? Pasuje ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.