Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehehe dobre :P a bracki dzwonił :P:polew: :polew: :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzwoń szybko pod ten nr.509578999

gość ma taką

w morde jeża a ja się zastanawiam kto mi dooope truje w sobotni wieczór jakeś 606****** :confused4:

taaaa, jasne, dupe truje... pewnie miałeś nadzieję, że to jakaś cicha wielbicielka odważyła się wreszcie odezwać :polew:

w końcu walentynki były LOL :kox:

tomeks32 (jak zwykle bajera) przemistrz hahahahahaha

Opublikowano

taaaa, jasne, dupe truje... pewnie miałeś nadzieję, że to jakaś cicha wielbicielka odważyła się wreszcie odezwać :polew:

tomeks32 (jak zwykle bajera) przemistrz hahahahahaha

szczerze to myślałem że to Ty Alona byłaś, a tu lipton ;p

Opublikowano

potrzebna lewa zwrotnica do Audi A4 B5 1.9 TDI 96r pilnie

Jeżeli temat aktualny to mam sztukę na warsztacie tylko niewiem czy prawa czy lewa, rano sprawdzę....

Opublikowano

BIENIEK dzięki za spocik :good:

qo62xs.jpg

Opublikowano

ale przywalilo sniegiem w gornych czesciach gdyni na dabrowie rano mialem 10cm sniegu na aucie przyjezdzam na pustki a tu duzo mniej i nawet czarne ulice bo na mietowej jest 1-2cm ubitego sniegu masakara

chyba dzis jade poupalac skode :naughty:

Opublikowano

Gdzie Ty Bieniek się spotujesz teraz????

Opublikowano

Troche tu troche tam :gwizdanie:

Jutro mnie niestety najprawdopodobniej nie bedzie....nauka :wallbash:

Opublikowano

chyba dzis jade poupalac skode :naughty:

Gdzie?? :evil:

Opublikowano

na jakis parking :gwizdanie: a co chetny??

Opublikowano

A bym se podjechał :wink4: masz może jakieś dodatkowe aku ?? :decayed: bo ten co miałem w rumplu pożyczyłem naszemu wspólnemu znajomemu :decayed:

To gdzie :evil:??

Opublikowano

d*pa wyszla z upalania wiec kiedy indziej :wink4:

Opublikowano

Troche tu troche tam :gwizdanie:

Jutro mnie niestety najprawdopodobniej nie bedzie....nauka :wallbash:

Mimo trudnych warunków drogowych, dzisiaj się pojawię :wink4:

Oczywiście B6 ze skuterkową skrzynią :decayed:

Tablice już są GKA.... :tongue4:

Opublikowano

Mimo trudnych warunków drogowych

Uważaj na zaspy :naughty: Ja już dzisiaj taka jedną zaliczyłem. W Ducato do wysokości przedniej szyby była :kox:

Opublikowano

Mimo trudnych warunków drogowych

Uważaj na zaspy :naughty: Ja już dzisiaj taka jedną zaliczyłem. W Ducato do wysokości przedniej szyby była :kox:

mydlo,ty nie pierdul ze sięgasz do przedniej szyby :kox:

Opublikowano

Mimo trudnych warunków drogowych

Uważaj na zaspy :naughty: Ja już dzisiaj taka jedną zaliczyłem. W Ducato do wysokości przedniej szyby była :kox:

mydlo,ty nie pierdul ze sięgasz do przedniej szyby :kox:

jak stanał na zaspie to reka dachu siegnął :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kurde juz pewnie na spocie, a ja jeszcze w chacie :gwizdanie:

zjem cos i lece!

Opublikowano

Podziękował za spota :hi:

Se chopaki te ksenony ponaprawiajcie, a nie takie jednookie bandyty jeżdżą i mrugają.

Opublikowano

Podziękował za spota :hi:

Se chopaki te ksenony ponaprawiajcie, a nie takie jednookie bandyty jeżdżą i mrugają.

:polew: :polew: :polew: :polew:

disco bandzo na obwodnicy

Tomek to Twoje 2.5 nie idzie wszyscy Cie brali nawest Skody :polew: :polew:

Opublikowano

wlsanie wlasnie, z xenonami trzeba sie organizowac. ale wyszlo na to Tomek był najmniej chętny a jak Cie wyprzedzałem to jedno Ci nie swiecilo ...

szukac, zamawiac. kupowac :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.