Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie kiepsko z czasem niestety.. ?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja niestety po za granicami kraju więc nie dam rady.

Opublikowano

Znalezione na necie..

Nie zgubił ktoś auta?

Screenshot_20230626_172408_Facebook.jpg

 

 

Jak nieodpowiedni dział to sorki.

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

na moim rewirze stoi, nikt się nią nie interesuje:( teraz jak poszło w świat, że otwarta to zaraz się znajdzie chętny na części:facepalm:

Opublikowano

najlepiej by chyba było zgłosić na policję żeby skontaktowali się z właścicielem.

Opublikowano

nasza bytowska policja to woli gonić za ciemne szyby , głośny wydech, takie rzeczy mają gdzieś:facepalm:

Opublikowano

Witam forumowiczów, poszukuję kogoś z Trójmiasta aby po wyłączać parę niedogodności w nowym nabytku, s/s, pasy itp?

Opublikowano
3 godziny temu, Edyta napisał(a):

nasza bytowska policja to woli gonić za ciemne szyby , głośny wydech, takie rzeczy mają gdzieś:facepalm:

To jak wszędzie?

Opublikowano
2 godziny temu, ozi58 napisał(a):

Witam forumowiczów, poszukuję kogoś z Trójmiasta aby po wyłączać parę niedogodności w nowym nabytku, s/s, pasy itp?

jaki masz nabytek?

z warsztatów masz na pewno des auto, zajmują się doposażeniami itp.

Opublikowano

A takie cuś? 

IMG_20230617_142408.jpg

Opublikowano
17 godzin temu, ozi58 napisał(a):

Witam forumowiczów, poszukuję kogoś z Trójmiasta aby po wyłączać parę niedogodności w nowym nabytku, s/s, pasy itp?

Jak wyżej DES Auto lub Auto Opcja w Sopocie.

Opublikowano

Ok dzięki, ale na razie się wstrzymam. Auto u mechanika, padł rozrusznik i pojawił się problem z długim kręceniem silnika?

Opublikowano

Z kim się jutro widzę? Myślę, że najlepiej bezpośrednio pod maka zajechać. Będę koło 20.

Opublikowano
52 minuty temu, Rumaq napisał(a):

Z kim się jutro widzę? Myślę, że najlepiej bezpośrednio pod maka zajechać. Będę koło 20.

Ja obecny pod Makiem będę :) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 28.06.2023 o 06:48, george napisał(a):

Jak wyżej DES Auto lub Auto Opcja w Sopocie.

przecież DES skasuje go kilka setek a my to zrobimy za darmo tylko trzeba się spotkać na Matarni 

Opublikowano
4 godziny temu, Ziewal napisał(a):

przecież DES skasuje go kilka setek a my to zrobimy za darmo tylko trzeba się spotkać na Matarni 

to jest inna historia, ja chętnie bym pomógł ale do końca lipca mnie nie ma. gdyby coś mam ori VCDSa i zapraszam na PW.

Opublikowano
8 godzin temu, Ziewal napisał(a):

przecież DES skasuje go kilka setek a my to zrobimy za darmo tylko trzeba się spotkać na Matarni 

To prawda. 

 

Niemniej w przypadku B8 i nowszych aut klon może być ryzykowny. O ile temat nie jest pilny to Mateusz ma oryginalnego VCDSa i nie będzie problemów w trakcie kodowania.

 

 

Opublikowano

mam klona mam b8 2014 i bez problemu koduje 

Opublikowano

ktoś dziś pod Makiem będzie 20:00 

 

Opublikowano
25 minut temu, dRACoNIx napisał(a):

ktoś dziś pod Makiem będzie 20:00 

 

brak auta małżonka na szopingu ?‍♂️

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.