Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jeszcze takie wygrzebałem. 

 

Chociaż ostatnio usłyszałem, że nie potrafię robić zdjęć samochodów ?

 

 

PS. Z racji tego, że komunikacja naszej trójmiejskiej ekipy przesiadła się na messengera osoby chętne dołączyć do tego zacnego grona proszone o kontakt na priv :) będziemy dodawać :)

IMG_20240731_121136.jpg

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mała pamiątka z dziś :)

IMG_20240829_202408.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czasem przydaje się stara miejscówka, szczególnie gdy aura pogodowa nie sprzyja...IMG_20241004_001520.thumb.jpg.aaeef36edf3ed45ba8cb13abbfdffe05.jpg

 

Edytowane przez lewiatan1989

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie w Trójmieście ustawie (skalibruje) lampy matrix ? Byłem na SKP i prawa lampa świeci za

wysoko.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Panowie gdzie w 3m zrobię felgi z frontami cnc? Mam 2 komplety do odnowienia.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 30.11.2024 o 11:28, alvaro napisał(a):

Panowie gdzie w 3m zrobię felgi z frontami cnc? Mam 2 komplety do odnowienia.

Normalnie to u tujki,ale ciągników nie obsługują cebularzu ?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam @NervaR coś organizujcie w ten czwartek bo jestem w pobliżu i bym podjechał?

Opublikowano
11 godzin temu, Rob@k napisał(a):

Witam @NervaR coś organizujcie w ten czwartek bo jestem w pobliżu i bym podjechał?

Zazwyczaj zgadujemy się na około 2 godzin przed wyjazdem. 

Od dłuższego czasu jest to nasz punkt zborny.

MAPS.APP.GOO.GL

Parking

 .

Opublikowano
29 minut temu, george napisał(a):

Zazwyczaj zgadujemy się na około 2 godzin przed wyjazdem. 

Od dłuższego czasu jest to nasz punkt zborny.

MAPS.APP.GOO.GL

Parking

 .

To dajcie znać, jak będzie się coś działo.

Opublikowano
Godzinę temu, Rob@k napisał(a):

To dajcie znać, jak będzie się coś działo.

Wszystko zależy od pogody. Jak będzie sucho to podjadę na pewno jeśli będziesz

Opublikowano
Godzinę temu, NervaR napisał(a):

Wszystko zależy od pogody. Jak będzie sucho to podjadę na pewno jeśli będziesz

Też powinienem być.:thumbup1:

Opublikowano

To dajcie znać czy będziecie na pewno, bo mam parę km. Nawi pokazuje mi godzinę drogi. Byłem już pod Narodowym na jednoosobowym spocie 🤣

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
Godzinę temu, Rob@k napisał(a):

To dajcie znać czy będziecie na pewno, bo mam parę km. Nawi pokazuje mi godzinę drogi. Byłem już pod Narodowym na jednoosobowym spocie 🤣

U nas minimum 3 osoby. Pewnego razu byłem ja i @DaveLove. Może @NervaR i @lewiatan1989 mieli dwuosobowy spot. :decayed:

Opublikowano
11 godzin temu, Rob@k napisał(a):

To dajcie znać, jak będzie się coś działo.

Kurza stópka... Ja będę startował na urlop 😢

Opublikowano
Godzinę temu, lewiatan1989 napisał(a):

Kurza stópka... Ja będę startował na urlop 😢

Wyjedziesz najwyżej godzinę później 🤣

Opublikowano

A ja nie zdążę do tego czasu z roboty wrócić 😢 a tez bym chętnie podjechał.

Opublikowano

Jakby co 19.30 będę Ja , Mariusz i Paweł, może ktoś jeszcze . Oprócz tego 100 innych aut , więc jak masz ochotę to wpadaj @Rob@k 😁

Opublikowano
3 godziny temu, NervaR napisał(a):

Jakby co 19.30 będę Ja , Mariusz i Paweł, może ktoś jeszcze . Oprócz tego 100 innych aut , więc jak masz ochotę to wpadaj @Rob@k 😁

Będę. Ta lokalizacja co podał @george

Opublikowano

Dzięki za spotkanie

 

IMG_20250731_204715.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.