Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mówisz o sobie?? :cool1:

No niestety nie :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ooo, ekipa...

DSC01435.JPG

Tomeczek coś przeżuwa

DSC01436.JPG

Opublikowano

Ale go wyjebało :polew: :polew:

Opublikowano

kto to obok mydła!!?? :naughty:

Opublikowano

Pany dacie rade w środę na spota :?: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

kto to obok mydła!!?? :naughty:

obok mydełka, jest nasz andżej, czyli alvaro :)

A zauważyliście te dwie puszki piwa przy naszych czterech ułanach ? :laghing2:

Ale go wyjebało :polew: :polew:

może to ten pusty talerzyk...

Opublikowano

Gili jakis taki wymeczony :kox: :kox:

Opublikowano

Jak mydełko dotarliście?? :cool1:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 01:15_________________________________________________Prawie mnie Tir do barierek przycisnął na A1, koleś chyba przysypiał, całe szczęście,że traciłem już świadomość i prześliznąłem się luzacko :decayed:

Opublikowano

dojechaliśmy w porządeczku :) Dzięki że pilnowałeś Iwona jak ja spałem :wink4:

Opublikowano

:siema:

dziekuje wszystkim za udany zlot i za super towarzystwo :)

mam nadzieje ze na kolejnym znowu sie widzimy :good:

Opublikowano

Gili, Mydło - jak tam podróż powrotna?

Ja za jakieś 2 godz jadę - jeszcze jakieś 430 km i powitam trójmiasto :)

Opublikowano

Gili, Mydło - jak tam podróż powrotna?

Ja za jakieś 2 godz jadę - jeszcze jakieś 430 km i powitam trójmiasto :)

Byłem w domu o 24.45, chwilami było ostro, ale wszystko się dobrze skończyło :decayed:

Opublikowano

chwilami było ostro, ale wszystko się dobrze skończyło :decayed:

:good:

Opublikowano

mydlo zatrzymała Policja, bodajże, w Kraśniku i okazało się, że jeden z nich należy do naszego forum :decayed:

Opublikowano

mydlo zatrzymała Policja, bodajże, w Kraśniku i okazało się, że jeden z nich należy do naszego forum :decayed:

Tylko do kontroli czy jakieś wykroczenie było?? :decayed:

Opublikowano

Jakieś wykroczenie :cool1:

mydlo był tak zjeba.., że nie , był w stanie niczego przekraczać :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 09:04_________________________________________________Kilka zdjęć , które zrobiłem telefonem, lepsze wrzucę później :tongue4:

76242c75d33291bbmed.jpg

5b44eabd862b2192med.jpg

c382785596192acfmed.jpg

8ec83220836141b9med.jpg

7e305f34e68317cemed.jpg

55b1411ae3b29821med.jpg

e54f4652ce8251a2med.jpg

62ba4a9f430dd6d2med.jpg

a3c82534b22062c3med.jpg

:decayed:

Opublikowano

Serdeczne podziękowania za towarzystwo na zlocie i podróż do i z Bukowiny .... fajne z Was chłopaki :good: :good:

Tomeks Ty cholero nie zapomnij o szaliku :evil:

Opublikowano

Tomek jeszcze nie wrócił :decayed:

Opublikowano

Tomek jeszcze nie wrócił :decayed:

wiem wiem w środe wraca ale już dzisiaj mu przypominam :evil:

Opublikowano

Opowiadajcie Panowie jak bylo :kox: :kox: :kox:

Zimowki niezbedne co??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.