Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek gdzie mój szalik zacny :mysli: :gwizdanie:

u mnie w aucie :decayed:

a powinien być u mnie w szafce kibica :gwizdanie:

bedzie bedzie,spoko :decayed:

czekałem na odpowiedni model,godny zacnego kibica Lecha :cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lecha [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 23:31_________________________________________________bo dziadowskie barwy wyszły :sick3:

Opublikowano

Lecha [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 23:31_________________________________________________bo dziadowskie barwy wyszły :sick3:

:polew: :polew: :polew:

sorry panie :embarrassed:

Opublikowano

spoko .... nie będę cytował nic o zielonej L :gwizdanie:

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

jest już wiosna,dosyć ciepło,może przeniesiemy się z powrotem do gajosa :cool1:

proponuję już jutro na godzinę 18

co wy na to :mysli:

NO WLASNIE!, gdzie spot?

na 18 pod gajosa to moze fdam rade. na matarnie bedzie ciezko!

kto i gdzie bedzie?

Opublikowano

18 Gajos moze byc :) :)

Opublikowano

jest już wiosna,dosyć ciepło,może przeniesiemy się z powrotem do gajosa :cool1:

proponuję już jutro na godzinę 18

co wy na to :mysli:

W okresie wiosenno-letnim jak dla mnie wszystko co przed 20 gdziekolwiek by było zupełnie odpada

Opublikowano

Jestem neutralny Dopasuje sie ale jestem ciekaw co Gili z Fazim na to bo poza Olo który sie wypowiedział mają najdalej na spoty :co::mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe kto ma najdalej :gwizdanie:

Opublikowano

ja pod Gajosa mam 41km a na Matarnię 36,5km :gwizdanie:

i na Matarnię mam lepszą drogę - ładniutki asfalcik bez dziur i studzienek mówię o obwodnicy

Opublikowano

Jestem neutralny Dopasuje sie ale jestem ciekaw co Gili z Fazim na to bo poza Olo który sie wypowiedział mają najdalej na spoty :co::mysli: :gwizdanie:

hehehe, to trafiłeś :) bo ja mieszkam na zabiance to pod gajosa moge wpasc w kapciach po kolacji :D:D:D

Opublikowano

W okresie wiosenno-letnim jak dla mnie wszystko co przed 20 gdziekolwiek by było zupełnie odpada

dlatego proponuję 18 :cool1::tongue4:

Jestem neutralny Dopasuje sie ale jestem ciekaw co Gili z Fazim na to bo poza Olo który sie wypowiedział mają najdalej na spoty :co::mysli: :gwizdanie:

no właśnie :mysli:,zapomniałem o tych trollach :decayed:

Opublikowano

dlatego proponuję 18 :cool1: :tongue4

No to się bujaj Pumeks

Opublikowano

To robimy??Ostatni spot na matarni czy juz gajos??No i 20 czy 18?

Opublikowano

pany jeszcze dzisiaj matarnia o 20 i sie zgadamy co do następnego :decayed:

Opublikowano

W okresie wiosenno-letnim jak dla mnie wszystko co przed 20 gdziekolwiek by było zupełnie odpada

Mnie niestety też, napewno środy i poniedziałki, pozostałe dni może bym zdążył.

Opublikowano

Będzie ktoś miał VAG'a ?

Opublikowano

W okresie wiosenno-letnim jak dla mnie wszystko co przed 20 gdziekolwiek by było zupełnie odpada

Mnie niestety też, napewno środy i poniedziałki, pozostałe dni może bym zdążył.

a spoty pod gajosem niebyły o 18 :co:

Opublikowano

a spoty pod gajosem niebyły o 18 :co:

O 20 były :tongue4: mi zresztą też bardziej matarnia pasuje :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.