Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja mogę przywieźć kompa, niech ktoś przywiezie monitor...

...posadzi się tomeksa na rower i załączy dynamo

:beach:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...posadzi się tomeksa na rower i załączy dynamo

Będzie zapitalał jak te chomiki co tak Boosterowi do gustu przypadły!

Opublikowano

...posadzi się tomeksa na rower i załączy dynamo

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

...posadzi się tomeksa na rower i załączy dynamo

Będzie zapitalał jak te chomiki co tak Boosterowi do gustu przypadły!

Chomiki dobre są.

Ja moge na spota przywiezc laptopa tylko nie mam vaga :decayed:

Opublikowano

a ja mogę monitor, ale nie mam baterii, spoko weźmiemy power od chomików :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

JA nie myje!!!

Konserwujesz? :D

Opublikowano

Witam wszystkich!!!!

Siedze sobie w Novotel'u w New York'u u mnie jest godz 21:30 a u was 3:30 w nocy i na forum zaledwie 5 osób :/

Jak sie wyrobie to na spocie będę 28.IV bo wracam 26 :kox:

Jest zaje''''ie :naughty:

Pozdro antonio :hi:

Na dokładkę abyście nie powdzieli, że ściemniam wrzucam trzy fotki:gwizdanie: :decayed:

4db813632d2c6a96m.jpg

e8a41024a0067c24m.jpg

506875712faffee3m.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich!!!!

Siedze sobie w Novotel'u w New York'u u mnie jest godz 21:30 a u was 3:30 w nocy i na forum zaledwie 5 osób :/

Jak sie wyrobie to na spocie będę 28.IV bo wracam 26 :kox:

Jest zaje''''ie :naughty:

Pozdro antonio :hi:

Na dokładkę abyście nie powdzieli, że ściemniam wrzucam trzy fotki:gwizdanie: :decayed:

4db813632d2c6a96m.jpg

e8a41024a0067c24m.jpg

506875712faffee3m.jpg

ja na autohandlu widziałem takie furki z takimi tablicami rejestracyjnymi :tongue4::wink4::polew:

Opublikowano

Na trzeciej fotce widac bronx :good:

Opublikowano

wieczorami jest u mnie bronx na osiedlu, że bez noża sie nie pokazuj :decayed:

Opublikowano

dlatego na wszelki wypadek woze w bagazniku baseballa :decayed:

Opublikowano

Antonio, a mogłbyś mi coś przywieźć z tych stanów?? :naughty:

Opublikowano

przedstaw dowód w takim stylu to Ci uwierzą :naughty:

dsc00198l.th.jpgdsc00172opk.th.jpg

Opublikowano

grafi udowadniam niedowiarkom :gwizdanie:

e5058e18f63667bfm.jpg

e416fbee255ff144m.jpg

Alona a co potrzebujesz???

Opublikowano

mi przywieź kalpe tylną do b5 stanową na małą rejestracje ;]

Opublikowano

Hej! Wiecie gdzie można kupić w trójmieście oringi pod pompowtryskiwacze oprócz ASO? Bo jak sie dowiedziałem ze chcą 65 zł za sztukę to mi kopara opadła. :shocked: :shocked:

Opublikowano

Antonio rozejrzyj się w jakich cenach chodzą palniki do xenonów D1S 5800K

Opublikowano

Antonio rozejrzyj się w jakich cenach chodzą palniki do xenonów D1S 5800K

ooo :naughty:

Opublikowano

Antonio rozejrzyj się w jakich cenach chodzą palniki do xenonów D1S 5800K

czasami nawet pomyślisz :cool1:
Opublikowano

Panowie przestancie koledze glowe zawracac. Antonio przywiez z tamtad jakies fajne latynoski :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.